Розмістити подію →
Сьогодні 14 серпня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні
МузеїКиївська обл., Київ

Київський музей західного та східного мистецтва ім. Богдана та Варвари Ханенків

 

Час роботи: середа-неділя з 10:30 до 17:30. Вихідні: понеділок, вівторок. Каса музею працює до 17:00. У першу середу місяця каса працює до 14:00

Як дістатися: доїхати до ст. метро Площа Льва Толстого, потім піднятися по вул. Льва Толстого до вул. Терещенківській .

Музей мистецтва ім. Богдана та Варвари Ханенків знаходиться на одній з центральних вулиць Києва, в будинку, побудованому в кінці 19 століття. Київський музей західного і східного мистецтва зараз носить ім'я своїх творців, подружжя Варвари та Богдана Ханенків. Саме їхня приватна колекція поклала початок музею.

Музей мистецтва відкрився в 1919 році. На той час у приватному зібранні Ханенків було 1 250 предметів мистецтва. З тих пір, завдяки меценатам, покровителям мистецтв колекція збільшилася в 13 разів. Значний внесок у розвиток колекції вніс В. Шавінскій - він подарував музею західного і східного мистецтва 200 творів фламандських, голландських і датських майстрів. Зараз у зібранні музею є близько 17 000 творів живопису та скульптури. На жаль, площа Київського музею мистецтва ім. Богдана та Варвари Ханенків не дозволяє одночасно виставляти більш 2000 експонатів, тому більша частина музейних цінностей зберігається вдалині від очей публіки.

Адреса: вул. Терещенківська, 15, Київ
Телефон: +38 (044) 235 32 90
Сайт: www.khanenkomuseum.kiev.ua

вгору