Розмістити подію →
Сьогодні 28 травня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

УкраїнаДніпропетровська обл., Дніпро

Солодкий сон прийшов ще в один дитячий будинок

18 лютого 2014
Солодкий сон прийшов ще в один дитячий будинок

Днями, в рамках акції «Солодкий сон в кожен дитячий будинок» працівники Міжнародного благодійного фонду Костянтина Кондакова передали 14 комплектів постільної білизни в дніпропетровський дитячий будинок сімейного типу Ковальових. Батьки сімейства звернулися до благодійної організації після того, як із ЗМІ дізналися про загальнонаціональний проект, метою якого було забезпечення дітей, що проживають в дитячих будинках, предметами першої необхідності: новою яскравою постільною білизною, подушками, ковдрами, рушниками.

Ковальови побачили, що команда фонду втілює в життя свої обіцянки, адже акція охопила всю Україну, а комплекти білизни для солодкого сну дійсно потрапили в соціальні установи.

«Хоча акція «Солодкий сон в кожен дитячий будинок» підійшла до свого завершення, та ми не відмовляємо тим дитячим будинкам, які можливо із запізненням, звертаються до нас аби отримати нові комплекти текстилю для солодкого сну», – повідомила президент фонду Наталія Колісник.

Тож, сподіваємось, що з подарунками від Міжнародного благодійного фонду Костянтина Кондакова, сон усіх малюків з дитячого будинку сімейного типу Ковальових буде солодким та приємним!

Приєднуйтесь до гарних справ, адже з любов’ю в серці ми будуємо новий світ!

Хто: Міжнародний благодійний фонд Гарних справ

Де: Дніпропетровськ

Коли: 18 лютого 2014

Адреса: Дніпропетровськ
Телефон: +38 (044) 360 08 75
Сайт: www.kondakov.ua
Ел. пошта: help@kondakov.ua


вгору