Розмістити подію →
Сьогодні 27 вересня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

УкраїнаКиївська обл., Київ

Унікальна виставка робіт дітей-сиріт «Щасливі долоні»

17–18 квітня 2014
Унікальна виставка робіт дітей-сиріт «Щасливі долоні»

17 квітня в «М17» Центрі сучасного мистецтва відбудеться унікальний благодійна виставка малюнків та інших творчих доробків 35 дітей-сиріт. Особливістю цієї щорічної події є те, що гроші, виручені від продажу кожного витвору мистецтва, підуть напряму його маленькому автору цього ж дня. Для багатьох соціально незахищених дітей ця подія є чи не єдиним шансом поліпшити своє матеріальне становище та наблизитись до здійснення своєї мрії.

Традиційна благочинна акція збирає чимало відомих українців, які своєю особистою присутністю намагаються підтримати молоді таланти нашої держави. Зокрема, цього четверга благодійну подію відвідають Ольга Сумська, Руслана Писанка, Світлана Леонтьєва, Антін Мухарський, Костянтин Грубич та багато інших.

Варто зазначити, що на численну аудиторію, окрім самої виставки, чекає надзвичайно цікава концертно-розважальна програма, що також підготовлена дітьми, які виховуються в соціальних установах нашої держави без батьківської опіки.

До того ж, всі бажаючі зможуть допомогти здійснитись мрії однієї дитини-сироти – отримати якісну освіту в Англії. Для цього потрібно буде лише придбати витвір мистецтва відомого автора, представленого в окремій експозиції.

Прийдіть та відкрийте для себе усі грані неперевершених талантів дітей України! Допоможіть хоча б одній маленькій людині влаштувати своє життя!

Дата та місце: 17.04.2014, 15:00, «М17» Центр сучасного мистецтва; м. Київ, вул. Горького (Антоновича), 102-104.

Організатори: Олена Піддубна, голова Благодійної організації «Щасливі долоні» та Міжнародний благодійний фонд Костянтина Кондакова.

Хто: Міжнародний благодійний фонд Гарних справ

Де: Київ

Коли: 17 квітня 2014 року

Адреса: Київ
Телефон: +38 (044) 360 08 75
Сайт: www.kondakov.ua
Ел. пошта: help@kondakov.ua


вгору