Розмістити подію →
Сьогодні 8 липня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

УкраїнаКиївська обл.

Хутір Обирок збирає друзів!

2–4 травня 2014
Хутір Обирок збирає друзів!

З 2 травня в мистецькому хуторі «острів Обирок», що на Чернігівщині, стартує Третій міжнародний етно-культурний фестиваль "ХЛІБ своїми руками".
Його учасники будуть власноруч сіяти, жати, молоти і пекти хліб під керівництвом славетних старожилів мистецького хутора Обирок.
У ігровій, яскравій та свіжій формі організатори фестивалю допоможуть кожному гостю власноруч виростити хліб. Водночас, шануючи старовинні традиції, відчути, що робота може бути святом, з піснями та танцями.
Захід, що ініційований ГО "Зелене Плем’я" за підтримки МБФ Костянтина Кондакова, буде проведено у двох частинах. «Посівна» (2-4 травня) та «Жнива» (6-10 серпня), відповідно до природного процесу вирощування ярої пшениці.
Для тих, хто не уявляє своє життя без творчості, в червні організатори планують провести на хуторі Обирок фестиваль мистецтв «АРТ мобілізація».
Ініціатива «АРТ мобілізація» вже не вперше об’єднає представників всіх видів мистецтв, з різних частин світу, які в спільній творчості з простими людьми створять міні-модель омріяної країни майбутнього, на прикладі занедбаного колись хутору.
Кульмінаційною подією фестивалю стане Закриття «АРТ мобілізації», під час якого, протягом трьох днів, широкій публіці будуть представлені архітектурні об'єкти, зроблені всіма учасниками фестивалю за літній період.

Хто: Міжнародний благодійний фонд Гарних справ

Де: Київ

Коли: 2 травня 2014

Адреса: Київ
Телефон: +38 (044) 360 08 75
Сайт: www.kondakov.ua
Ел. пошта: help@kondakov.ua


вгору