Розмістити подію →
Сьогодні 16 червня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

УкраїнаКиївська обл., Київ

В Києві відбувся круглий стіл присвячений усиновленню

14–20 травня 2014
В Києві відбувся круглий стіл присвячений усиновленню

14 травня поточного року відбулося засідання круглого столу департаменту усиновлення та захисту прав дітей Мінсоцполітики. Тема засідання: «Популяризація та підтримка національного усиновлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Пропаганда та виховання культури усиновлення дітей старшого віку, толерантного ставлення до усиновлювачів та усиновлених дітей».
Круглий стіл, під головуванням директора Департаменту Руслана Колбаси зібрав керівників провідних благодійних та громадських організацій, що опікуються правом кожної дитини на сім’ю.
На зустрічі розглядалися актуальні питання, серед яких: «Сприяння національному усиновленню», «Проведення роз’яснювальної роботи серед потенційних кандидатів на усиновлення», «Зменшення показників відмови від усиновлення» тощо.
Дієві пропозиції щодо якнайшвидшого досягнення спільних цілей озвучив Член Правління МБФ Гарних справ Владислав Шелоков. На його думку, наприклад, варто активніше залучати місцеві телерадіокомпанії для зйомки тематичних сюжетів, що сприятимуть усиновленню та турботливому відношенню до дітей.
Представники міністерства підтримали пропозиції міжнародної благодійної організації та запропонували активніше долучатись до різних напрямків співпраці.

Хто: Міжнародний благодійний фонд Гарних справ

Де: Київ

Коли: 14 травня 2014

Адреса: Київ
Телефон: +38 (044) 360 08 75
Сайт: www.kondakov.ua
Ел. пошта: help@kondakov.ua


вгору