Розмістити подію →
Сьогодні 31 травня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

КіноафішаКиївська обл., Київ

Вечір пам’яті видатного українського режисера-мультиплікатора Давида Черкаського

29 жовтня 2019
Вечір пам’яті видатного українського режисера-мультиплікатора Давида Черкаського

30 жовтня минає рік, як відійшов у вічність Давид Черкаський – легендарний мультиплікатор, який подарував нам «Острів скарбів», «Пригоди капітана Врунгеля», «Доктор Айболить» та багато інших мультиплікаційних шедеврів, на яких виросло не одне покоління вітчизняних глядачів.
Фільми Майстра, створені в своєму неповторному стилі та творчій манері, шляхом блискучих експериментів відкрили обрії нових пластичних форм в художній мультиплікації та увійшли до скарбниці національного й світового анімаційного кіно.
29 жовтня 2019 року о 15:00 в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбудеться вечір пам’яті Давида Черкаського. У програмі кіновечора – показ фільму «Зірка Давида Черкаського» (студія «Кінематографіст», 2019) та зустріч з його творцями.
«Зірка Давида Черкаського» (робоча назва «Давид – свято довжиною в життя») – фільм-портрет, що розповідає про Майстра вітчизняного мультиплікаційного кіно через призму його робіт – як всім знайомих з дитинства, так і незавершених. Про народження образів «мультяшних» героїв, процес розробки сюжетних ліній та дивовижну атмосферу цього магічного дійства розповідає автор сценарію та режисер Сергій Волков.
Робота над картиною розпочалась у 2018 році, ще за життя Давида Яновича. У фільмі було використано безліч матеріалів: фрагменти оригінальних мультфільмів, фотографії, малюнки, ескізи та кінохроніка різних років.
Для роботи над фільмом були запрошені найближчі друзі й колеги Давида Черкаського, які працювали з ним упродовж багатьох років: художник Радна Сахалтуєв (художній керівник картини), актори Віктор Андрієнко та Валерій Чигляєв, композитор Володимир Бистряков, автор пісенних текстів Аркадій Гарцман, художник-мультиплікатор Наталія Марченкова, дружина Давида Яновича. Продюсер фільму – Світлана Степаненко.
Картина присвячена світлій пам’яті Давида Черкаського і покликана відтворити «ауру духу» видатного Маестро.

Захід відбудеться за адресою: вул. Набережно-Хрещатицька, 1, конференц-зал.
Запрошуємо всіх охочих!
Вхід вільний.
Довідки за тел.: 485-17-95

Хто: НБУ імені Ярослава Мудрого

Де: Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого

Коли: 29 жовтня 2019 р. о 15:00

Адреса: вул. Набережно-Хрещатицька, 1, Київ
Телефон: +38 (044) 485 17 95
Сайт: nlu.org.ua
Ел. пошта: olena0930@ukr.net

29–31 жовтня 2019 AGRO InterBuildExpo 30 жовтня – 1 листопада 2019 Міжнародна виставка «ТурЕКСПО»

вгору