Розмістити подію →
Сьогодні 21 липня 2018 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ЛекціїЛьвівська обл., Львів

Курси Медитації та Основї Ведичної Філософі

22 липня – 19 серпня 2017

МЕДИТАЦІЯ ДОПОМАГАЄ позбутися депресій та навчитись долати стрес, розвиває творчі здібності, пом'якшує перебіг хронічних хвороб, покращує комунікативні навички, сприяє самоусвідомленню, розумінню свого місця в світі. І це ще не повний перелік переваг регулярних практик!)

МАНТРИ ВПЛИВАЮТЬ на нас на всіх рівнях: на фізичному рівні тіла, на тонкому ментальному рівні розуму, а також на рівні душі.

НА НАШИХ ЗАНЯТТЯХ ми навчаємо простим та дієвим технікам медитації з мантрами, які відомі вже більш ніж 5000 років. А ТАКОЖ - основам ведичної філософії, яка допоможе вам поглянути на своє щоденне життя під дещо іншим ракурсом та дійсно стати щасливою людиною.

ВЕДИ - найдревніші Священні Писання. Слово "Веда" в перекладі з санкриту означає "знання". Веди були записані 5000 років тому, а до цього передавались усно від вчителя до учня. На цій планеті Веди з'явились в Індії, тому часто їх вважають індійськими писаннями. Однак, насправді, Веди призначені для всього людства. Записана в них істина універсальна для всіх.
Веди - це така собі (хоча насправді, не "собі", а - нам) інструкція до життя. Як жити в цьому світі, будучи соціально активним і всебічно нормальним, але при цьому рости духовно?

Для багатьох людей сьогодні МЕДИТАЦІЯ - НЕЗАМІННА ТА КОРИСНА ЗВИЧКА. Медитації навчають в школах; директора великих корпорацій замовляють для своїх співробітників тренінги по медитації; в кожному аеропорту та в більшості великих шоппінг-центрах світу відкриті спеціальні кімнати для медитації та релаксації. Медитацію рекомендують лікарі, політики та зірки. За статистикою, - кожен другий мешканець планети Земля принаймні одного разу в своєму житті пробував медитувати, а кожен 4 практикує медитацію регулярно.

ЗАНЯТТЯ ВКЛЮЧАТИМЕ:
- основи ведичної філософії
- теоретичну інформацію про види та техніки медитації
- спільні практики медитації
- сесію питань-відповідей
- tea-break

Участь БЕЗКОШТОВНА
РЕЄСТРАЦІЯ обов'язкова: 067-869-75-72 або 093-366-31-95 або 067-420-29-21

Якщо відчуваєте, що у вашому житті забагато хаосу та не вистачає чогось справжнього, - спробуйте медитацію, результати приємно вас здивують:)

Хто: Аріна Шадій

Де: Перша львівська медіатека

Коли: щосуботи о 14-00

Адреса: вул.Мулярська 2а, Львів
Телефон: +38-067-420-29-21
Сайт: www.facebook.com/meditation.in.lviv
Ел. пошта: arina.shadiy@gmail.com


вгору