Розмістити подію →
Сьогодні 4 липня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

УкраїнаКиївська обл.

В Україні відкрито заговорили про благодійність

30 квітня – 5 травня 2014
В Україні відкрито заговорили про благодійність

Днями в Києві відбулася перша відкрита розмова керівників благодійних організацій України з представниками громадськості та засобів масової інформації, в рамках нового проекту Міжнародного благодійного фонду Костянтина Кондакова «БлагоLaunch». Пілотне засідання дискусійного клубу пройшло на тему: «Благодійні організації: реалії діяльності в Україні».
Більш ніж три години, в професійному середовищі благодійників обговорювались питання сучасних умов роботи меценатів, переваг спільної реалізації соціальних проектів, а також прогнозувались подальші перспективи розвитку благодійності в Україні. Серед основних спікерів того дня були: Наталія Колісник, президент Міжнародного благодійного фонду Костянтина Кондакова; Олександр Максимчук, президент ВБО «Асоціація благодійників України»; Віталій Манько, член правління ВФ «Завтра». Подія транслювалась наживо через канал МБФ Костянтина Кондакова на YouTube.
Ірина Гуцал, Марина Криса, Руслан Бахтиєв, Валентин Десятник, Костянтин Голубятніков, Наталія Шельвинська, Дмитро Чуприна та інші також активно брали участь в дискусії.
Крім того, на засіданні обговорювались особливості реалізації масштабних національних проектів, взаємодії з органами державної влади. Особливо жваво представники благодійного сектору обговорювали питання взаємодії зі ЗМІ, висвітлення перебігу реалізації благодійних проектів. Додатково акцентувалась увага присутніх і на необхідності законодавчих змін.
У підсумку, учасники зібрання домовились по спільну координацію дій з вирішення найактуальніших питань – надання конструктивних пропозицій щодо необхідних змін у законодавстві, більш тісна співпраця з засобами масової інформації, стимулювання росту культури благодійності в суспільстві тощо.
Наступне засідання проекту відбудеться наприкінці травня на тему: «Усиновлення: як здійснитись мрії дитини-сироти?». Більше інформації – незабаром, слідкуйте за нашими новинами!

Адреса: Київ
Телефон: +38 (044) 360 08 75
Сайт: www.kondakov.ua
Ел. пошта: help@kondakov.ua


вгору