Розмістити подію →
Сьогодні 30 травня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні
УкраїнаКиївська обл., Київ

Штучний інтелект - на сторожі ваших конституційних прав!

26 вересня 2018

Звіт про подію

The Law Society опублікувала доповідь, присвячену майбутньому юридичної професії. У ній новим технологіям відведена «перша скрипка в оркестрі», як фактору, що впливає не тільки на професію юриста, а й на його відносини з клієнтом. І якщо юристи України вже давно користуються технологічними новинками, які спрощують діловодство, то громадяни нашої країни не настільки часто зустрічають переваги технологічного процесу в сфері юриспруденції.

Тепер же кожен охочий, не маючи спеціального юридичної освіти, може самостійно підготувати індивідуальну правову документацію, не виходячи з дому чи офісу. Онлайн платформа Wonder.Legal офіційно запрацювала в Україні!

«Наша мета - допомогти людям у виконанні певних бюрократичних процедур. Ми прискорюємо і спрощуємо створення юридичних документів в тих ситуаціях, які не вимагають втручання вузькопрофільного фахівця. Інноваційність системи, її масштабованість і простота використання будь-якою людиною, виділяють Wonder.Legal серед інших проектів», - стверджує Джеремі Ескеназі, засновник онлайн помічника Wonder.Legal.

Унікальністю платформи Wonder.Legal і її зростаюча популярність у багатьох країнах є результатом наявності наступних складових:
• Використання технологій Штучного Інтелекту, що дозволяє комп'ютеру моделювати зміст документа (змінювати окремі статті, пункти, положення) і в результаті видавати унікальний продукт.
onder.Legal НЕ продає готові шаблони документів до заповнення.
• Wonder.Legal НЕ продає готові шаблони документів для заповнення. Wonder.Legal - програма, яка, запитуючи користувача, самостійно формує для нього індивідуальний документ з урахуванням його конкретної ситуації.
• Питання, що ставляться користувачеві в процесі формування його індивідуального документа, підготовлені максимально просто, доступно і зрозуміло, щоб гарантувати отримання від користувача коректних і вичерпних відповідей.
• Проект належить французькій компанії, яка займає лідируючі позиції у Франції, Бразилії, Австралії в області Legal Tech, і дотримується міжнародних стандартів в роботі.
• Всі документи, включені в базу сервісу, оновлюються відповідно до змін національного законодавства.

За словами компанії-розробника, онлайн помічник Wonder.Legal буде актуальний:
• Для непрофесіоналів. Громадян, у яких немає бажання/немає величезних грошей/немає часу зазирнути до юриста, але яким потрібен тут і зараз індивідуальний юридичний документ (якісно, швидко і відносно недорого).
• Для професіоналів. Юриста (або компанії), якому набридло день у день робити типові юридичні документи.

Процес створення індивідуального юридичного документа в Wonder.Legal максимально оптимізований, простий і зрозумілий. Необхідно виконати всього три дії:
1. Зайти на сайт і вибрати шуканий документ. Під час виходу на український ринок, материнська компанія Miracle прийняла рішення запустити українську версію сайту з 20-ма документами. Згодом кількість документів, доступних в Україні, буде збільшено до 200 різних шаблонів і зразків.
2. Відповісти на всі питання до документа. Залежно від складності документа, кількість питань коливається в межах від 15 (накази, і інша адміністративна документація) до 150 (наприклад, договору позики з нерезидентом або ж статут ТОВ). Програма видає кожне наступне питання користувачеві, грунтуючись на повноті його попередніх відповідей.
3. Розрахуватися банківською карткою на сайті за придбаний документ.

Кількість користувачів Wonder.Legal (користувачі, які оформили підписку) сьогодні перевищує позначку в 650 000 зареєстрованих користувачів. Юридичний помічник зі штучним інтелектом успішно здійснює онлайн підтримку в 19 країнах (Австралія, Бельгія, Бразилія, Німеччина, Франція, Індія та інші), а найближчим часом планується запуск Wonder.Legal в Польщі, Японії, Філіппінах і Таїланді.

Вибір документів, які на даний момент є в українській версії сайту Wonder.Legal, був зроблений з урахуванням 4-річного досвіду роботи програми і попиту на види юридичної контенту в інших країнах. Сьогодні в українській версії сайту є документи з області господарського, цивільного і сімейного права.
Послуга з отримання індивідуального юридичного документа за допомогою онлайн-помічника зі штучним інтелектом є платною. Вартість документів варіюється від 69 до 999 грн і залежить від індексу популярності документа, а також ступеня його складності.

Довідка.
Wonder.Legal заснована Джеремі Ескеназі у Франції в листопаді 2014 року.
Це онлайн-платформа для створення юридичних документів, яка дозволяє користувачам оперативно отримати доступ до якісного юридичного контенту, що відповідає чинному законодавству країни.
Головний офіс знаходиться в Парижі.
Користувачами онлайн помічника є понад 650 000 клієнтів в 19 країнах світу (Франція, Іспанія, Італія, Німеччина, Великобританія, Бразилія, Мексика, Канада, Австралія, США, Туреччина, Швеція, Україна, Нігерія, Індія, Бельгія, Аргентина, Росія, Чилі ).
Більше інформації про персональний онлайн помічника в юридичних питаннях ви можете отримати, перейшовши на сайт кампанії (https://www.wonder.legal/ua/)


Анонс події

Штучний інтелект - на сторожі ваших конституційних прав!

Онлайн платформа Wonder.Legal офіційно запрацювала в Україні!

Хто: Wonder.Legal

Де: Wonder.Legal

Коли: 26 вересня

Адреса: Україна
Телефон: +380635901157
Ел. пошта: https://www.wonder.legal/ua/


вгору