Розмістити подію →
Сьогодні 31 травня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ФорумиКиївська обл., Київ

Презентація фонду в козацькій столиці України

15 лютого 2014
Презентація фонду в козацькій столиці України

Нагадаємо, що 15 лютого в Запоріжжі сталася значуща у благодійному світі подія – баркемп-форум представників волонтерських та громадських організацій України. Захід відбувся за безпосередньої підтримки Міжнародного благодійного фонду Костянтина Кондакова. У баркемпі взяли участь представники ініціативної громадськості зі Старокостянтинова (Хмельницька область), Марганцю (Дніпропетровська область), Дніпропетровську, Херсону, Києва, Білої Церкви, Мелітополю (Запорізька область) та Запоріжжя. Також надіслали свої роботи на проект діячі з Миколаєва та Львову.

Протягом 7 годин учасники форуму представляли свої кращі соціальні проекти, обговорювали сьогоденну ситуацію з благодійництва в Україні, ділилися ідеями та планами на найближче майбутнє, а також спробували розробити спільні ідеї для подальшої реалізації місцевих та загальнонаціональних громадських некомерційних ініціатив.

Представники МБФ Костянтина Кондакова також були присутні на форумі благодійності, де поділилися зі всіма гостями заходу своїм досвідом та планами на майбутнє.
Та на цьому візит співробітників фонду до козацької столиці України не закінчився. 17 лютого відбулася зустріч київських меценатів з представниками органів місцевого самоврядування, очільниками громадських та благодійних організацій регіону, а також представниками засобів масової інформації.

«Візит до Запоріжжя видався досить плідним, адже ми презентували діяльність фонду,а головне, залучилися підтримкою регіональних неурядових організацій для подальшої співпраці та проведення спільних благодійних проектів», – резюмувала президент Міжнародного благодійного фонду Костянтина Кондакова Наталія Колісник.

Хто: Міжнародний благодійний фонд Гарних справ

Де: Запоріжжя

Коли: 15 лютого 2014

Адреса: Запоріжжя
Телефон: +38 (044) 360 08 75
Сайт: www.kondakov.ua
Ел. пошта: help@kondakov.ua


вгору