Розмістити подію →
Сьогодні 9 серпня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ПрезентаціїКиївська обл., Київ

Літературний конкурс «Розкрилля душі»

5 березня 2014
Літературний конкурс «Розкрилля душі»

5 березня національним центром «Мала академія наук України» був проведений фінал всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі», присвячений 200-річному ювілею Тараса Григоровича Шевченка. В рамках програми «Відродження культурно-моральних цінностей», Міжнародний благодійний фонд Костянтина Кондакова став партнером даного заходу. Конкурс тривав вісім місяців та проводився у двох номінація: дослідницька робота (об’єкт дослідження − публіцистика Т.Г. Шевченка) та літературна творчість (вірш, нарис, есе).
Організатори заходу зазначають, що у рамках конкурсу діти залучилися до вивчення творчого спадку Т.Г.Шевченка та мали можливість реалізувати свій дослідницький потенціал в галузі шевченкознавства. Конкурс «Розкрилля душі» покликаний виховувати у молодого покоління повагу до мови і традицій свого народу, підвищувати рівень мовної освіти в Україні.

Під час фіналу конкурсу літературознавців, який відбувся на території Мистецького Арсеналу, гостям заходу презентували науково-освітній портал «Тарас Шевченко». Унікальний веб-ресурс створено до 200-річного ювілею Кобзаря. Ініціатором проекту виступив Національний Центр «Мала академія наук України». До створення порталу долучилися науковці, юристи, програмісти, музейні працівники, дизайнери, школярі тощо.

Переможці та призери були нагороджені дипломами Малої академії наук та цінними подарунками. Зокрема, Міжнародний благодійний фонд Костянтина Кондакова презентував юним шевченкознавцям комплекти рушників, а також унікальні авторські футболки, розроблені спеціально до 200-річного ювілею генія поетичного слова. Кращі творчі та дослідницькі роботи організатори пообіцяли видати окремою збіркою.

МБФ Костянтина Кондакова обов’язково буде підтримувати такі важливі для молоді культурні заходи і в майбутньому, адже з любов’ю в серці ми будуємо новий світ!

Хто: Міжнародний благодійний фонд Гарних справ

Де: Київ

Коли: 5 березня 2014

Адреса: Київ
Телефон: +38 (044) 360 08 75
Сайт: www.kondakov.ua
Ел. пошта: help@kondakov.ua


вгору