Розмістити подію →
Сьогодні 16 червня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ФорумиЛьвівська обл., Львів

Реєстрацію на Перший «ECO-Hackathon» відкрито!

11–12 жовтня 2014
Реєстрацію на Перший «ECO-Hackathon» відкрито!

11-12 жовтня 2014 року у Вас є реальна можливість за допомогою IT-розробки зробити Україну та світ значно чистіше та краще!
Міжнародний благодійний фонд Гарних справ запрошує соціально активну молодь, програмістів, розробників, стартаперів об’єднатись в коворкінгу міста Львова «Betaplace» на хакатоні IT-проектів екологічної тематики.
«ECO-Hackathon» націлений на пошук інноваційних IT-рішень в сфері захисту навколишнього середовища та підтримку стартапів на ранній стадії розвитку.
В перший день кваліфіковані ментори допомагатимуть учасникам у формуванні ідей та планів розробки їх проектів; наприкінці 2-х днів максимально готові до подальшого доопрацювання та реалізації стартапи потраплять до відомого на всю країну конкурсу-гранту«EcoNation».
Для учасників екологічного хакатону організатори приготували безліч приємних сюрпризів – тематичний розподіл проектів (земля, вода, повітря, вогонь), конкурси на кращий смайл та selfie, цінні подарунки від партнерів, а головне, проект переможців гарантовано потрапляє у фінал конкурсу «EcoNation» в листопаді, де позмагається за грошовий приз!
До участі в хакатоні вже зараз приєднуються винахідники, інженери, вчені, фахівці IT-сфери, стартапери та екологи. «ECO-Hackathon» - це перш за все корисне дозвілля та професійна практика, тож не проґавте можливості опанувати навички створення та впровадження власного проекту!
Попередня реєстрація обов'язкова за посиланням!
Дата та місце: 11-12.10.2014, м. Львів, вул. Олени Степанівни,49а.
Початок о 10:00.
Детальна програма буде оприлюднена 01.10.2014.
Організатором заходу виступає Міжнародний благодійний фонд Гарних справ за підтримки Львівської міської ради.
Додаткова інформація за телефоном 093 978 44 24 або поштою econation@good-deeds.eu (Анастасія).

Хто: Міжнародний благодійний фонд Гарних справ

Де: Betaplace

Коли: Початок о 10:00

Адреса: Львів, вул. Олени Степанівни, 49а
Телефон: +38 (044) 360 08 75
Сайт: good-deeds.eu
Ел. пошта: help@good-deeds.eu


вгору