Розмістити подію →
Сьогодні 8 серпня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВиставкиКиївська обл., Київ

Благодійна акція "В єдності наша сила!"

7–19 листопада 2014
 Благодійна акція "В єдності наша сила!"

Музей видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького спільно з провідними київськими художниками проводить благодійну акцію, метою якої є допомога бійцям, що захищають свободу та незалежність України на сході. Зібрані твори живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва будуть представлені на виставці-продажу, яка діятиме з 7 листопада протягом дванадцяти днів у виставковій залі музею Лесі Українки (вул. Саксаганського, 97). Крім безпосередньо благочинної діяльності ви матимете прекрасну нагоду прикрасити свою оселю чи офіс унікальними авторськими роботами кращих київських митців.
Фінальний розпродаж відбудеться 19 листопада 2014 року.
Акція є благодійною не лише тому, що художники віддають свої твори, а ті, хто їх купує – гроші. Боронячи Україну від злої ворожої чуми, саме воїни своєю мужністю, своєю силою роблять найбільше благодіяння задля всіх нас. Тож підтримуючи захисників, ми допомагаємо собі, всім, хто хоче зберегти Вітчизну цілою і недоторканою.
Всі виручені кошти у повному обсязі будуть передані 25-му батальйону «Київська Русь».
Акція буде широко висвітлюватись у засобах масової інформації. Запрошуємо долучитись до акції фірми, банківські та фінансові установи, посольства, усіх свідомих киян. Адже кожен з нас може зробити свій посильний внесок для підтримки наших захисників.

З роботами, що будуть представлені на виставці та інформацією про авторів ви можете ознайомитись на сайті Музею за цим посиланням: http://mvduk.kiev.ua/?page_id=1559

Телефони для довідок: (044) 288-06-18, 289-84-24

Адреса: вул. Саксаганського, 97, Київ
Телефон: +38 (044) 284-16-51
Сайт: mvduk.kiev.ua
Ел. пошта: mvdukr@gmail.com


вгору