Розмістити подію →
Сьогодні 22 травня 2018 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВиставкиКиївська обл., Київ

Київський технічний ярмарок - 2017

28–30 березня 2017
Київський технічний ярмарок - 2017

З 28 по 30 березня у Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, ст. метро «Лівобережна») відбудеться IX Міжнародна спеціалізована виставка «КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК – 2017».
Організатором виставки є ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

Головна мета виставки – це демонстрація найкращих досягнень науки, техніки й технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України, а також сприяння встановленню ділових, економічних і торгових зв’язків між вітчизняними підприємствами та країнами близького та далекого зарубіжжя. Спеціалізована виставка дозволяє підприємствам, з одного боку, ознайомитися зі світовими новинками у своїй галузі, з іншого – надає можливість продемонструвати свої власні розробки, вивірити економічну доцільність та конкурентоспроможність своєї продукції.

Міжнародний виставковий центр має найкращу на українському виставковому ринку інфраструктуру, яка дає змогу задовольнити будь-які потреби експонентів та відвідувачів.
На сьогоднішній день організаторами виставки проводиться широкомасштабна рекламна кампанія у спеціалізованих ЗМІ, на радіо, телебаченні, а також зовнішня реклама по місту Києву. Напередодні заходу буде здійснено пряму адресну розсилку запрошень по Україні, СНД, промислових країнах Західної та Центральної Європи, Близького Сходу (загалом близько 50 000 адрес).

Організатори:
ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"

Контакти:
тел.: (044) 201-1158, e-mail: is@iec-expo.com.ua, safety@iec-expo.com.ua
http://www.iec-expo.com.ua/uk/ktya-2017-ua.html

Адреса: просп. Броварський, 15, Київ
Телефон: (044) 201-11-61
Сайт: www.iec-expo.com.ua
Ел. пошта: reklama@iec-expo.com.ua


вгору