Розмістити подію →
Сьогодні 24 січня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ПрезентаціїКиївська обл., Київ

Традиційний сніданок "Ранкова кава ділової жінки"

18 травня 2018
Традиційний сніданок "Ранкова кава ділової жінки"

Щиро запрошуємо Вас взяти участь у традиційному сніданку «Ранкова кава ділової жінки» 18 травня 2018 року з 9:00 до 12:30 у вишуканому столичному ресторані SanPaolo (Музейний провулок 4).

Ініціатор та організатор заходу ГО «Ділові Українські Жінки». Інформаційний партнер заходу журнал WomanMagazine.

Тема нашої зустрічі: «Сімейний бізнес: особливості та поради, з чого почати?»

Ведуча сніданку - Алла Савченко - Президент компанії BDO, член аудиторської палати України та координаційної ради з методології бухгалтерського обліку й аудиту країн СНД, Заслужений економіст України, Перший Президент Міжнародної регіональної Федерації Професійних Бухгалтерів та Аудиторів «Євразія». Пані Савченко створила і протягом 6 років очолювала Федерацію Професійних Бухгалтерів та Аудиторів України.

Про те, як почати свій бізнес, ймовірно, замислювалися багато і не один раз. Вже маючи сім’ю і пристойний «багаж років» за плечима, рано чи пізно з’являється природне бажання і прагнення до якоїсь самостійності і незалежності від «великого боса». Саме про це й йтиме мова на наступному традиційному сніданку «Ранкова кава ділової жінки» 18 травня 2018 року в столичному ресторані SanPaolo.

В рамках зустрічі ми поговоримо про:
- Що таке сімейний бізнес?
- Переваги бізнесу в колі сім’ї
- Недоліки сімейного бізнесу
- Корисні поради для сімейного бізнесу
- Як відкрити сімейний бізнес?

Вже традиційно в рамках сніданку відбудеться розіграш подарунків від партнерів та самопрезентація кожної учасниці й обмін корисними бізнес-контактами!

Пропонуємо активним та сміливим дівчатам й жінкам взяти участь у традиційному сніданку організації та провести час з користю, самопрезентуватись, поділитись власними думками у даній темі, обмінятись бізнес-контактами й зарядитись позитивом на робочий день!

В зв’язку з обмеженою кількістю місць, реєстрація обов'язкова за тел.‎‎+38 096 615 68 35 або на сайті http://businesswomen.org.ua/index.php/podiya

Хто: ГО "Ділові Українські Жінки"

Де: ресторан San Paolo

Коли: 18 травня о 9:00

Адреса: музейний провулок, 4
Телефон: +380966156835
Сайт: businesswomen.org.ua
Ел. пошта: ukr.businesswomen@gmail.com


вгору