Розмістити подію →
Сьогодні 23 січня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВиставкиКиївська обл., Київ

Виставка творів учнів художнього відділення «Гра в асоціації»

25 травня – 16 червня 2018
 Виставка творів учнів художнього відділення «Гра в асоціації»

Місце проведення: ІІІ поверх Центру Української Культури та Мистецтва, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, тел. (044) 425-12-64, (044) 425-12-66.
За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва.

Експонуватимуться майже 100 художніх робіт, виконаних у найпопулярнішій техніці декоративно-ужиткового мистецтва – батику та в найзагадковішій техніці декоративного мистецтва – левкасі.
Дитяча школа мистецтв №5 відома далеко за межами Києва своїми талановитими учнями, масштабними виставками на найвідоміших майданчиках (наприклад, у Національному заповіднику «Софія Київська», Міжнародному виставковому конференц-центрі Києва «Український дім»).
Гра, до якої запросять відвідувачів, спрямована на прочитання асоціативного ряду, який юні художники відтворили на дошці та тканині! Підкорює зрілість та майстерність представлених робіт. Навіть не віриться, що авторам лише 9-14 років, і вони є учнями середніх та старших класів школи, де наполегливо опановують мистецтво під керівництвом своїх талановитих та творчих викладачів.
Лейтмотив виставки – весна. Вона представлена мовою батику та левкасу, з використанням алегоричних, казкових, та фантазійних образів, крізь мрії дітей про подорожі, друзів та красу, філософські роздуми про добро та зло.
Натхненні фантазією та весною жіночі портрети, що втілюють ніжність й материнство, граціозні тваринки (реальні та фантастичні), зародження почуттів та пробудження природи, яскраве та всміхнене весняне місто та його мешканці, легкий весняний дощ і березневі коти… Саме в цей світ запрошують нас діти, щоб ми шукали співзвучний із власним настроєм образ та знаходили відповідну йому асоціацію.


Сайт Школи:
http://dsi5.org.ua/

Сторінка Школи в мережі «Фейсбук»:
https://www.facebook.com/Київська-дитяча-школа-мистецтв-5-210652362314193/

До зустрічі! Вхід вільний!

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muz@dolesko.com.

Адреса: м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній В
Телефон: +38 044 425 12 66
Сайт: dolesko.com
Ел. пошта: m.krivets@dolesko.com


вгору