Розмістити подію →
Сьогодні 23 січня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВиставкиКиївська обл., Київ

7-10 червня виставка африканських фіалок і стрептокарпусів

7–10 червня 2018
7-10 червня виставка африканських фіалок і стрептокарпусів


Київський міський Будинок природи і секція «Сенполія» запрошують на заключну в цьому сезоні виставку африканських фіалок. Ця виставка дещо відрізняється від виставок останніх років присутністю на ній великої кількості стрептокарпусів. Ці розкішні рослини – родичі африканської фіалки, ростуть ошатними кущами з великими гарними квітами-грамофонами різноманітного яскравого забарвлення. Стрептокарпуси представляє селекціонер і колекціонер цих рослин Юлія Склярова з міста Українка. Пані Юлія покаже сорти минулих років своєї та зарубіжної селекції, а також продемонструє свої нові сорти, які можна придбати.
Також на виставці можна ознайомитись і придбати різноманітні сорти і типи африканських фіалок: стандарти і мініатюри, трейлери і химери, з пістрявим листям та листям типу girl, нові сорти та сорти «ретро».
В перший день виставки за бажанням можна прийняти участь в конкурсі глядацьких симпатій і вибрати ту філку, яка більше сподобалась. Серед тих голосів, які обрали найбільшу кількість, буде розіграно комплект з листкових живців і брошура по вирощуванню.
Адреса і місце проведення: КП «Київський міський Будинок природи», вул.Рогнідинська,3 (ст.метро «Палац Спорту»)
Час робот из 11-00 до 18-00, у неділю до 17-00.
Вхід вільний

Адреса: вул. Рогнідинська, 3, Київ
Телефон: +38 (044) 234-45-47, 234-10-68
Сайт: www.dom-prirody.com.ua
Ел. пошта: prurod@ukr.net


вгору