Розмістити подію →
Сьогодні 23 березня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВиставкиКиївська обл., Київ

Персональна виставка Любомира Мартинюка «Квітне сад»

19 липня – 2 серпня 2018
Персональна виставка Любомира Мартинюка «Квітне сад»

19 липня о 18.00 у арт-просторі Lera Litvinova Gallery відбудеться відкриття персональної виставки Любомира Мартинюка «Квітне сад». Арт-простір Lera Litvinova Gallery влаштовує різноманітні арт-проекти як в Україні, так і за кордоном та організовує виставки українських митців, прагнучи познайомити поціновувачів мистецтва з сучасними художниками та їх баченням світу в умовах мінливості суспільства.

http://mydim.ua/pub/photos/2d6487ffb2fce610.jpg

Любомир Мартинюк відомий не просто як автор, що має відточену техніку і прекрасну школу живопису – в своїй творчості він створює унікальне бачення природи. Потужні і динамічні скульптурні мазки художника роблять натюрморт живим, спростовуючи саму назву “nature morte”. Полотна митця експонуються у різноманітних галереях та музеях України і Європи. Його роботи зберігаються в приватних колекціях на Батьківщині та за кордоном. Любомир виступає активним учасником та організатором пленерів як для початківців, так і для відомих художників, а також постійно бере участь у благодійних проектах.

http://mydim.ua/pub/photos/80441b997b1b0b20.jpg

Кожен з художників говорить про любов до природи за допомогою своєї творчості, для Любомира Мартинюка це захоплення та відданість її красі. У своїх картинах автор плекає кожну пелюстку, кожну квітку, кожне деревце, він майстерно вимальовує живописність і різнобарв’я навколишнього світу.
Куратором проекту виступає Леонора Янко, мистецтвознавець, арт-менеджер та директор Lera Litvinova Gallery. «Натюрморт завжди був незвичайним жанром. Перші його прояви зустрічаються в художньому мистецтві ще за часів Візантійської імперії, з того часу він пройшов багато перетворень і на сьогодні є одним з найцікавіших жанрів як для глядача, так і для художника».

http://mydim.ua/pub/photos/03b8be2e57b41230.jpg

«Картини здатні надихати і приносити радість, змінювати настрій і заспокоювати, приносити задоволення і відволікати від буття, вони повинні викликати у глядача емоцію та відгук - це найголовніше» - Галина Шабшай, директор Shabshai Upgrade System, член Міжнародної Асоціації Енне-типології IEA (Каліфорнія).

http://mydim.ua/pub/photos/d8f7dc4bdedb7110.jpg

Керуючий партнер юридичної компанії K&K LAW COMPANY, що виступає офіційним спонсором події, Андрій Кравець, зазначає: «Ніщо так не охарактеризує людину, як її творчість, вона окриляє, змушує думати і мріяти».

Для представників ЗМІ зустріч з митцями та куратором почнеться о 17.00
Адреса: м. Київ, вул. Звіринецька, 47.
Вхід на виставку вільний.
Контакти організаторів та для акредитації на відкриття:
www.llitvinova.com, e-mail: leralitvinovagallery@gmail.com тел. 050 033 33 17

Хто: LERA LITVINOVA GALLERY

Де: Lera Litvinova Gallery

Коли: 19 липня о 18:00

Адреса: вул.Звіринецька,47
Телефон: +38 (050) 033-33-17
Сайт: www.llitvinova.com
Ел. пошта: leralitvinovagallery@gmail.com


вгору