Розмістити подію →
Сьогодні 21 лютого 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВиставкиКиївська обл., Київ

Відкриття виставки абстрактного живопису Семена Щербини "Ландшафт.Україна"

2–15 серпня 2018

2 серпня о 18.00 у арт-просторі Lera Litvinova Gallery відбудеться відкриття персональної виставки Семена Щербини «Ландшафт Україна». Lera Litvinova Gallery прагне познайомити поціновувачів мистецтва з творчістю сучасних українських художників та влаштовує різноманітні проекти і виставки як в Україні, так і за кордоном.

Семен Щербина гідно представляє Україну на міжнародній арені, адже його роботи доповнюють фонди колекціонерів з Данії, Італії, Швеції та інших країн. Художник у ранній період своєї творчості обрав реалістичний напрям та іконопис. Розвиваючись і трансформуючись, Щербина шукав нові смисли для своєї творчості і знайшов їх в поєднанні пейзажу та портрету в абстрактній манері. Зараз автор працює в жанрі абстрактного живопису, зображує світ, прислуховуючись до своїх почуттів та емоцій.

Семен Щербина використовує фарби, форми, лінії і текстури, які важко уявити окремо, проте на полотнах вони оживають і створюють гармонійні поєднання. Роботи ґрунтовно модифіковані підсвідомістю і фантазією художника, але при цьому дають змогу кожному глядачеві сприйняти намальоване по-різному. Картини автора динамічні та неоднозначні.

Куратором проекту виступає Леонора Янко, мистецтвознавець, арт-менеджер та директор Lera Litvinova Gallery. Вона зазначає: «Абстрактне мистецтво надає художнику можливість для експерименту, використання оригінальних творчих прийомів та експресивної виразності. Багатогранні ідеї втілюються в реальність за допомогою абстрактних фігур, ліній, форм, що поєднуються з кольором і дозволяють митцеві передати свій внутрішній стан».

«Кожне полотно несе у собі певний настрій, закладений автором. Мистецтво – це дивовижна річ, що дозволяє як виражати емоції, так і отримувати їх» - відмічає Галина Шабшай, директор Shabshai Upgrade System, член Міжнародної Асоціації Енне-типології IEA (Каліфорнія).

м. Київ, вул. Звіринецька, 47.
Вхід вільний.
www.llitvinova.com, e-mail: leralitvinovagallery@gmail.com тел. 050 033 33 17

Хто: LERA LITVINOVA GALLERY

Де: Lera Litvinova Gallery

Коли: 2 серпня, 18:00

Адреса: вул.Звіринецька,47
Телефон: +38 (050) 033-33-17
Сайт: www.llitvinova.com
Ел. пошта: leralitvinovagallery@gmail.com


вгору