Розмістити подію →
Сьогодні 21 лютого 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВиставкиКиївська обл., Київ

Lera Litvinova Gallery презентує масштабний проект заслуженої художниці України Наталі Папірної

9–22 серпня 2018
Lera Litvinova Gallery презентує масштабний проект заслуженої художниці України Наталі Папірної

9 серпня Lera Litvinova Gallery відкриває масштабний персональний проект Наталії Папірної – Заслуженої художниці України, яка увійшла в історію не тільки України, а і усього світу. Її роботи знаходяться в колекціях музеїв Німеччини, Македонії, Польщі, України, деякі полотна були придбані Міністерством культури України.

Наталія Папірна є членом Союза Художників України з 1990 року. У період з 1991 по 1997 її роботи приймали участь у виставках в Лос-Анжелесі, Ліллі, Балтіморі, Лондоні, Окленді, Нюрнберзі та ін. Наталія створила свою власну творчу систему, де її роботи можуть мати абсолютно різний характер і манеру, але при цьому зберігають неповторний почерк. На виставці «Лінія тіла» будуть представлені як нові роботи, зокрема із серії «Механізми», яку арт-простір Lera Litvinova Gallery презентував у Берліні, Брюсселі та Нью-Йорку у 2017 році, так і полотна з інших серій.

Про вже знаковий триптих із серії «Механізми» емоційно написала директор Shabshai Upgrade System, член Міжнародної Асоціації Енне-типології IEA (Каліфорнія), Галина Шабшай: «Дайте мені точку опори, і я переверну Землю!». Ці слова Архімеда – перше, що спадає на думку в цьому прекрасному творіння автора. Тут міць і велич бога часу Хроноса, і Воля людини, яка керує непохитним годинниковим механізмом. Картина - це не просто частина інтер'єру, це частина Душі автора, яка створює атмосферу. Вона здатна надихнути, подарувати радість, щастя, змусити задуматися про головне, повернутися до себе і розкрити свою творчу сторону Душі. Триптих випромінює життєстверджуючу силу, експресивну міць Волі Людини, Дух і непохитний намір. Все це породжує настрій воїна. Він може Осідлати мить і помчати у Вічність»

Леонора Янко, куратор проекту, мистецтвознавець, арт-менеджер та директор Lera Litvinova Gallery говорить: «Наталія Папірна - Заслужений Художник України, Лауреат Міжнародного конкурсу живопису "SEETAL-2006" (Швейцарія), член Академії мистецтв Нової Зеландії. Ми дуже раді представити першу за останні декілька років творчої кар’єри виставку такої знакової авторки і щасливі, що нагода презентувати її роботи випала саме нам».

м. Київ, вул. Звіринецька, 47, вхід зі сторони Новоселицького провулка.
Вхід вільний.
www.llitvinova.com, e-mail: leralitvinovagallery@gmail.com тел. 050 033 33 17

Хто: LERA LITVINOVA GALLERY

Де: Lera Litvinova Gallery

Коли: 9 серпня, 18:00

Адреса: вул.Звіринецька,47
Телефон: +38 (050) 033-33-17
Сайт: www.llitvinova.com
Ел. пошта: leralitvinovagallery@gmail.com


вгору