Розмістити подію →
Сьогодні 16 червня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВиставкиКиївська обл., Київ

Выставка «Живые Динозавры»

2 вересня – 15 жовтня 2018
Выставка «Живые Динозавры»

Виставка Выставка «Живые Динозавры» в Києві відбудеться 26 вересня 2018 р, 10:00, ВДНГ.


Хоч літо вже і добігає кінця, але на ВДНГ триває теплий сезон! З другого вересня біля павільйону №1 стартує виставка «Живі Динозаври» – найбільш природна репродукція гігантських мешканців нашої планети протягом мезозойської ери.

Минуло 235 мільйонів років і рептилії повернулися на Землю. Цього разу жити вони вирішили просто неба, серед дерев і природи. 24 експонати виконані в реальному розмірі, мають відповідну своїм видам забарвлення, текстуру, а також видають звуки й навіть рухаються!

Деталізації виставки «Живі Динозаври» позаздрили б творці голлівудських фільмів-апокаліпсисів! Адже її створювали під кураторством Себастьяна Апестегуя – палеонтолога, доктора природничих наук з Аргентини, а також за участі Felix de Azara Paleontologists Foundation і Maimonides University. Відвідувачі зможуть не тільки на власні очі побачити доісторичних рептилій, що ожили, а й дізнатися подробиці їхнього існування – при кожному експонаті є детальний опис.

Ця експозиція успішно гастролює по всьому світу, і вже побувала в Південній Америці, Нідерландах, Італії, Кіпрі, Греції, Грузії, Сінгапурі та інших країнах, та зібрала близько 10 мільйонів глядачів. Цей захід ідеально підійде для відпочинку всією родиною. До речі, для перших 100 відвідувачів виставки в день відкриття буде діяти спеціальна ціна.

Де: ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Коли: з 2 вересня, щодня з 10:00 до 22:00

Адреса: просп. Глушкова, 1, Київ


вгору