Розмістити подію →
Сьогодні 26 квітня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВиставкиКиївська обл., Київ

Третій благодійний аукціон молодих митців АRТ А

18–25 жовтня 2018
Третій благодійний аукціон молодих митців АRТ А

Третій благодійний аукціон молодих мистців «АРТ А» 25 жовтня 2018 року

Передаукціонна виставка: 18 –25 жовтня 2018 року

Місце проведення виставки та аукціону: Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, м. Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 7.
Організатори: Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Центр Української Культури та Мистецтва, Арт-студія «Колібрі».

Аукціон «АРТ А» є інноваційною навчальною моделлю та формою отримання практичних навичок організації мистецьких бізнес-проектів. Ці проекти проводяться у межах підготовки фахівців освітнього рівня «Бакалавр», «Магістр» зі спеціальностей «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», «Менеджмент соціокультурної діяльності». Даний проект має некомерційний характер. Кошти, отримані з продажу робіт, підуть на покриття витрат до підготовки проекту.

Проект «Благодійний Аукціон Молодих Митців АРТ А» вперше був проведений у травні 2013 року та справив справжній фурор, адже продавати студентські роботи на аукціоні – явище досить незвичне для українського мистецтва!
Другий благодійний аукціон молодих митців «АРТ А» знову порадував прихильників яскравою палітрою творів сучасного та класичного мистецтва у 2015 році, залишивши за собою неймовірні емоції та натхнення з ноткою очікування наступного аукціону.
І ось, 25 жовтня 2018 року організатори проведуть Третій благодійний аукціон молодих митців «АРТ А»! Йому передуватиме передаукціонна виставка, яка триватиме з 18 по 25 жовтня. Будуть представлені картини, фотографії тощо.Відкриття виставки відбудеться 18 жовтня о 18:00.
Свої роботи надали талановиті студенти, викладачі та друзі Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Усі лоти проходили ретельний відбір та мають експертну оцінку від провідних українських фахівців-експертів.

Із питань акредитації на відкриття виставки та проведення аукціону, стосовно отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Юлії Кривець за № тел.: 098-715-58-67 або по е-mail:artexpert@nakkkim.edu.ua

Адреса: м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній В
Телефон: +38 044 425 12 66
Сайт: dolesko.com
Ел. пошта: m.krivets@dolesko.com


вгору