Розмістити подію →
Сьогодні 23 лютого 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВиставкиКиївська обл., Київ

Виставка сучасних ікон «Обличчям до чудес»

1–23 лютого 2019
Виставка сучасних ікон «Обличчям до чудес»

На виставці будуть представлені роботи сімейної іконописної майстерні «Небо на землі» виконані в різних техніках. Зокрема, авторські інтерпретації прийомів українських та зарубіжних іконописних шкіл, сучасна творча ікона.

Експонуватимуться ікони з сюжетами Євангелія. Ідейним центром є монументальна ікона «Чудеса Ісуса Христа» – лик Христа, який обрамляють сюжети всіх чудес, описаних у Новому Заповіті.
«У цій роботі проведено паралель між Горнім світом та нашим, – говорить куратор виставки Марія Павелко, – Христос дивиться на нас, неначе крізь вікно. Так само і ми спілкуємось з Ним завдяки «вікну в Горній світ» – іконі. А чудеса, які відбуваються з нами повсякчас, допомагають нам у цьому».
Особливе місце на виставці посідають ікони, що зображують притчі, які оповідав Христос. На іконі «Притча про милосердного самарянина» всі події відбуваються одночасно, в одному просторі. Зображення притчі про багача та Лазаря нагадує стрічку кінематографу. Слова «Рече Господь» неначе титри розпочинають оповідання. Далі кадри описують зміст притчі. Завершальним титром є «Амінь», що стверджує істину промовлених слів Христа.
Під час виставки Майстри «Небо на землі» запрошують дітей віком від 11 років поринути у творчу атмосферу і долучитись разом з ними до створення анімаційного фільму. Майстер-клас зі створення анімації (Stop motion) відбудеться 2 лютого об 11:00. Реєстрація обов’язкова (за тел. (073) 040 34 64, (066) 155 92 37), адже кількість учасників обмежена.
За словами організаторів, зима в житті людини є своєрідною точкою відліку – з її закінченням минає один період життя й починається інший. Тому не випадково родина іконописців назвала виставку «Обличчям до чудес». «Чудеса відбуваються з нами на кожнім кроці. Варто спробувати їх помічати і наше життя почне набувати нових сенсів» – вважають організатори виставки.

За додатковою інформацією звертайтесь до Марії Павелко (073) 040 34 64,
(066) 155 92 37, veselka_2003@ukr.net , www.ikona.ua)

Адреса: м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній В
Телефон: +38 044 425 12 66
Сайт: dolesko.com
Ел. пошта: m.krivets@dolesko.com


вгору