Розмістити подію →
Сьогодні 7 липня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ПрезентаціїКиївська обл., Київ

Презентація книги Аркадія Третьякова «Старий Хрещатик і його домовласники»

14 травня 2019

14 травня 2019 року о 16:00 у Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого за адресою: вул. Набережно-Хрещатицька, 1, відбудеться авторська презентація видання «Старий Хрещатик і його домовласники» (Київ : Сучасний письменник, 2019).
Нова книга відомого києвознавця Аркадія Третьякова розповідає про центральну вулицю Києва – Хрещатик.
Хрещатик – найголовніша вулиця Києва, визнаний символ столиці України, одна із найважливіших її артерій, що сполучає три історичних райони – Старе місто, Печерськ та Поділ і три центральні площі – Європейську, Незалежності, Бессарабську. Кожен будинок тут має свою історію і своє обличчя, завдяки чому Хрещатик завжди залишається неповторним. Але якщо Києву понад півтора тисячоліття, то вік Хрещатика налічує трохи більше двох сотен років. І все-таки це – головна вулиця, хоч і найкоротша з поміж центральних магістралей європейських столиць: усього 1200 метрів».
Автор детально описує кожен будинок на старому Хрещатику. Знайомить читача з історією створення, архітектурою споруд. Розповідає про архітекторів, жителів вулиці, домовласників, суспільне життя і торгівлю.
Видання буде цікавим киянам, гостям Києва, дослідникам історії міста.
Про автора:
Аркадій Павлович Третьяков народився 11 травня 1947 року в Києві. Закінчив Київський технікум залізничного транспорту (1966) та географічий факультет Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка (1972). Працював у науково-дослідних і проектних інститутах, у комерційних структурах. Видав книги на київську тематику: «Бессарабская площадь» (2013), «Привіт з Хрещатика» (2015), «Мала Васильківська. Шота Руставелі. Культурологічний путівник» (2016), «Купцы города Киева» (2017).

Запрошуємо всіх охочих!

Вхід вільний

Тел. для довідок: 485-17-95

Хто: НБУ імені Ярослава Мудрого

Де: Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого

Коли: 14 травня о 16:00

Адреса: вул. Набережно-Хрещатицька, 1, Київ
Телефон: +38 (044) 485 17 95
Сайт: nlu.org.ua


вгору