Розмістити подію →
Сьогодні 22 січня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВиставкиКиївська обл., Київ

«Patchwork – простора дорога в життя»

3–21 вересня 2019

Виставка триває з 3 по 21 вересня 2019 року
Відкриття – 3 вересня о 18:00

Місце проведення: І поверх Центру Української Культури та Мистецтва,
м. Київ, вул. Хорива, 19-В, тел. (044) 425-12-64, (044) 425-12-66.
За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва.

У будинку Центру Української Культури та Мистецтва відбудеться урочисте відкриття виставкового проекту мисткині Геніної Ренати Германівни «Patchwork – простора дорога в життя». До уваги відвідувачів буде презентовано понад 70 робіт майстрині, переважно малого формату, створених у техніці «печворк», а також вишитих творів мистецтва.
За словами Ренати Германівни, свою впевнено-щиру приналежність до декоративно-прикладного мистецтва вона відчула ще у школі, коли почала відвідувати гурток із вишивання.
Вищу освіту Рената Геніна здобула у Київському Національному Університеті Технологій та Дизайну. Також майстриня успішно опанувала навчання на курсах крою та шиття.
Із технікою «печворк» Рената Геніна вперше познайомилася у 2008 році. Клаптикове шиття мисткиня опановувала завзято, швидко та ефективно. Згодом вона почала долучатися до участі у тематичних мистецьких проектах. Йдеться, зокрема, про участь Ренати Германівни у VII Фестивалі Клаптикового Шиття (Центр Української Культури та Мистецтва, 2014 р.), виставці-конкурсі «Календар» (Центр Української Культури та Мистецтва спільно із компанією «Bernina», 2014 р.) та ін. Значна кількість виробів мисткині зберігається у приватних колекціях за кордоном.
Рената Геніна переконана – саме заняття печворком надихають її рухатися далі та жити цікаво, попри різні обставини.
Особливість техніки «печворк» полягає у використанні під час створення виробу так званого принципу мозаїки – коли основу виробу складають шматочки тканин, зшиті таким чином, аби презентувати для світу унікальний витвір декоративно-ужиткового мистецтва. Сьогодні майстри клаптикового шиття дедалі частіше надають перевагу створенню актуальних об’ємно-просторових композицій.
Якщо ви перебуваєте у пошуках істинного натхнення та потребуєте візуального наповнення, чекаємо на вас із 3 по 21 вересня у будинку Центру Української Культури та Мистецтва!
Завітайте до нас, аби віднайти власну мозаїку мистецьких образів!

Вхід вільний!

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний.
Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com


Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muz@dolesko.com.

Адреса: м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній В
Телефон: +38 044 425 12 66
Сайт: dolesko.com
Ел. пошта: m.krivets@dolesko.com


вгору