Розмістити подію →
Сьогодні 20 лютого 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВиставкиЛьвівська обл., Львів

Весняний Будівельний Форум - 2020

1–3 квітня 2020
Весняний Будівельний Форум - 2020

Щороку навесні Будівельний Форум є платформою для зустрічі виробників, дилерів та дистриб’юторів сучасних технологій та будівельних матеріалів в західному регіоні країни. Це професійна подія, що репрезентує сучасну будівельну продукцію, новітні технології у сфері будівництва та якісну сервісну пропозицію як українських, так і закордонних компаній.
Будівельна виставка відбудеться 1-3 квітня 2020 року за адресою: м. Львів, вул. Щирецька, 36 ВЦ «Південний-ЕКСПО». Окрім постійного та вже звичного складу учасників, які щоразу ретельно готуються, прийдешня будівельна подія уже готова анонсувати нові імена виставки та знайомити з новими учасниками. Також, виставкову експозицію доповнить програма ділових заходів, в ході якої протягом 3-ох днів відбудуться обговорення актуальних питань та проблем будівельної галузі, презентації та семінари, майстер класи, та загалом продуктивні зустрічі як для учасників, так і для відвідувачів виставки.
Будівельний форум незмінно проходить за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, зокрема Департаменту архітектури та містобудування, Департаменту міжнародної технічної підтримки та євроінтеграції, Львівської міської ради, а також наш захід підтримують багато профільних організацій: Асоціація виробників будівельних матеріалів, Спілка архітекторів, Львівський політехнічний університет, Інститут містобудування та інженерії довкілля, Ресурсний центр ОСББ Львівської міської ради та ін.
Запрошуємо долучатися всіх фахівців будівельної галузі до професійного майданчика, щоб ознайомитись з новими досягненнями будівельної сфери та отримати нові ділові контакти.

Безкоштовний вхід за умови реєстрації - https://visitors.galexpo.com.ua:4201/user/login?idex=312&utm_source=partners&utm_medium=zag_inform&utm_campaign=samost_vnesennia

Хто: Гал-ЕКСПО

Де: ВЦ Південний-ЕКСПО

Коли: о 10:00 год

Адреса: вул. Щирецька, 36
Телефон: (032) 297-06-28; 067 3329252
Сайт: www.galexpo.com.ua/budvesna
Ел. пошта: expo2@galexpo.lviv.ua


вгору