Розмістити подію →
Сьогодні 20 лютого 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

ВиставкиЛьвівська обл., Львів

Ювелірна виставка-продаж «ЕлітЕКСПО-2020»

27 лютого – 1 березня 2020

27 лютого -01 березня у Львівському Палаці мистецтв відбудеться яскрава та довгоочікувана подія - ювелірна виставка-продаж «ЕлітЕКСПО», яка збере кращих представників ювелірної галузі з усіх регіонів України та зарубіжжя.
Найбільший ювелірний маркет подарунків напередодні міжнародного жіночого дня – 8 березня та теплих весняних днів. Відвідувачі зможуть придбати унікальні подарунки для себе і своїх близьких – від «милої дорогоцінної дрібнички» до ексклюзивної ювелірної прикраси, а приємна атмосфера- подарує радість та естетичне задоволення.
Великий вибір золотих та срібних прикрас, ювелірні вироби з натуральним та дорогоцінним камінням, прикраси з діамантами, ексклюзивні та авторські роботи. Ви зможете підібрати камінці для заміни у Ваших виробах, обміняти золото, зробити гравіювання та проконсультуватися з майстрами-ювелірами.
Завітайте та оберіть Свою прикрасу.
На Вас чекають привабливі ціни та акції. Придбавши ювелірні вироби, Ви зможете виграти ювелірні подарунки, розіграш яких відбуватиметься кожні 3 години.

Безкоштовний вхід за умови реєстрації - https://visitors.galexpo.com.ua:4201/user/loginidex=311&utm_source=partners&utm_medium=zag_inform&utm_campaign=samost_vnesennia

Хто: Гал-ЕКСПО

Де: Львівський палац мистецтв

Коли: о 11:00 год

Адреса: вул. Коперника, 17
Телефон: (032) 297-06-28; 0676733501
Сайт: www.galexpo.com.ua/elit
Ел. пошта: info@galexpo.lviv.ua


вгору