Розмістити подію →
Сьогодні 3 липня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Свята та розвагиКиївська обл., с. Копачів

Під Києвом пройде святкове вогняне шоу «Вогні кохання»

15–16 лютого 2020
Під Києвом пройде святкове вогняне шоу «Вогні кохання»

15 та 16 лютого Древній Київ у Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») підготував яскраву романтичну програму до Дня закоханих.
Найкращий подарунок до Дня Святого Валентина – це враження. Наприклад, подорож до Князівства Київська Русь, прогулянки на конях в костюмах князя і княгині, вечеря при свічках у середньовічній корчмі та романтична ніч у комфортабельних апартаментах для двох.
Залишитися на романтичний вікенд у комфортабельних апартаментах поруч із Князівством Київська Русь можна в сам день закоханих, 14 лютого, провівши його в заміському будинку. А продовжити святкування можна буде 15 і 16 лютого в Князівстві Київська Русь, де на гостей чекає справжня романтика Середньовіччя з давньослов’янськими розвагами, кінно-трюковими виставами з вогняними спецефектами та, звичайно, зі смачними середньовічними напоями та стравами з багаття.
Ввійшовши у ворота Древнього Києва, гості опиняться в справжньому, живому середньовічному місті, з оборонними спорудами (довжиною 300 метрів і воротами заввишки 21 метр), князівськими теремами та трибунами, садибами давніх киян, відтвореною діючою Василівською церквою Х століття, в якій навіть можна обвінчатися .
15 і 16 лютого жителі Князівства радо зустрінуть гостей, розкажуть про своє життя і поділяться з ними своїми вміннями. На Княжій стайні – познайомлять із кіньми рідкісних стародавніх порід, зібраних з різних куточків світу, розкажуть про їх особливості та запропонують проїхати на них верхи або в екіпажі. У Княжої костюмерній можна вдягнути лицарські обладунки або наряди князя і княгині та, взявши до рук справжню середньовічну зброю, влаштувати яскраву фотосесію. Мудра волхвиня відкриє таємниці минулого і майбутнього і пригостить трав'яними напоями за забутими рецептами. А після можна зайти до середньовічної крамниці та обрати ексклюзивний романтичний подарунок своїм коханим.
У Князівстві можна і самому опанувати стародавнє бойове мистецтво верхової стрільби з лука, записавшись до школи кінних лучників «Князь Володимир». Для цього потрібно звернутися до організаторів у Древньому Києві або зв'язатися за тел. (044) 461-99-37. І вже з першого заняття можна опановувати мистецтво керувати конем і влучно стріляти з лука, долучаючись до бойових традицій наших пращурів!
На амфітеатрі пройде розважальна програма, присвячена Дню Святого Валентина. Святковим подарунком усім гостям Древнього стане видовищне кінно-трюкове шоу «Вогні кохання» з вогняними спецефектами. Головними героями вистави будуть коні унікальних історичних порід, звичайно, в тісному тандемі з досвідченими акторами-каскадерами.
Відвідувачі будуть не тільки спостерігати за тим, що відбувається на сцені, але зможуть стати активними учасниками казкової феєрії та взяти участь у веселих іграх та конкурсах, в давньослов'янських забавах, танцювальних флеш-мобах і запальних хороводах.
Найкраще завершення свята – це романтична вечеря в антуражній Княжій корчмі, де можна не тільки зігрітися, а й скуштувати напоїв і страв, приготованих на відкритому вогні, як за середньовічними, так і за сучасними рецептами.
Можна продовжити романтичну подорож у середньовіччя ще на день і залишитися на нічліг у комфортабельних апартаментах, попередньо забронювавши місця.
Спеціальна пропозиція від Древнього Києва: при бронюванні апартаментів 14 або 15 лютого – безкоштовне відвідування «Парку Київська Русь» 15 або 16 лютого для двох.
У Князівстві все наповнене середньовічною романтикою! Не дарма саме тут величезна кількість чоловіків освідчується, виїжджаючи в обладунках на білому коні.
 В програмі можливі зміни.
Древній Київ відкривається о 10:00. Програма розпочнеться о 13:30.
Ціна квитка: повний квиток для дорослого - 190 грн., для пенсіонерів і студентів - 150 грн., для дітей шкільного віку - 80 грн., для дошкільнят - безкоштовно.
Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований у с. Копачів, Обухівський район, Київська область. Доїхати можна власним автомобілем або громадським транспортом від ст.метро «Видубичі».
Детальна інформація на сайті www.parkkyivrus.com

Хто: «Парк Київська Русь», розважально-історичний комплекс

Де: «Парк Київська Русь», розважально-історичний комплекс

Коли: Парк відкривається о 10:00. Початок розважальної програми о 13:30

Адреса: с. Копачів, Обухівський р-н, Київська обл.
Телефон: +38 (044) 461-99-37, +38 (050) 385-20-35
Сайт: www.parkkyivrus.com
Ел. пошта: info@parkkyivrus.com

13 лютого – 12 березня 2020 Виставка "Котляревський і сучукрліт" 18–20 лютого 2020 Зернові технології

вгору