Розмістити подію →
Сьогодні 27 травня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні
Мистецькі центриКиївська обл., Київ

У арт-центрі Якова Гретера відбулося урочисте відкриття виставки "Іншу пору року або fairy tale"

28 грудня 2013 – 23 січня 2014

Звіт про подію

Напередодні Нового Року Арт-центр Якова Гретера порадував своїх гостей яскравим, соковитим живописом, "головними героями" якого є казкові істоти, пейзажі, міфи.

Вступним словом гостей привітали директор галереї арт-центра Якова Гретера Леонора Янко і скромні художниці, які одноголосно відмітили : "Картини говорять самі за себе, насолоджуйтеся"!. Так воно і є, об'єднуючим початком обох художниць є любов до кольору, їх емоційне, ліричне сприйняття дійсності.

На своїх полотнах Анастасія Крайнєва реалізує власне сприйняття природи і, звичайно ж, особливий стан гармонії, ні з чим незрівняне, невловиме відображення душі в ній. Кожне з полотен випромінює тепло і радість, головний акцент Анастасія робить на кольори. Тому що, за її словами, "усе безбарвне - сумно". Роботи Анастасії Григор’єва, у свою чергу, відрізняється своєю загадковістю. Автор розкриває тему "Інша пора року" через призму казкових, міфічних образів.
Полотна художниці - це створена нею казка, в якій живуть загадкові герої, і значимо все - до найдрібніших подробиць. "По суті, усі ми родом з казок. Ця тема записана на нашу підкірку, і виплеснутися може у будь-який момент", - говорить Анастасія Григор’єва.

Під час відкриття виставки атмосфера краси і мистецтва панувала всюди: гості насолоджувалися мелодійними звуками альта, у виконанні - Ганни Полозової, і занурювалися в інший вимір представлених робіт. Побачити казкові роботи можна до 23 лютого в арт-центрі Якова Гретера.

Усі роботи доступні для придбання в галереї арт-центра Якова Гретера.


Адрес: ст. м. «Шулявская», ул. Вадима Гетьмана, 6
ТРЦ «Большевик», Блок А, 4-6 этаж.
Режим работы: ежедневно с 11:00 до 21:00.
Информация по тел.: +38 050 42 42 888
е-mail: info@greter-art.com
www.greter-art.com

Анонс події

У арт-центрі Якова Гретера відбулося урочисте відкриття виставки "Іншу пору року або fairy tale"

Адреса: ул. Вадима Гетьмана, 6
Телефон: +38 (044) 200-97-47
Сайт: greter-art.com
Ел. пошта: gallery@greter-art.com


вгору