Розмістити подію →
Сьогодні 3 червня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

МузеїКиївська обл., Київ

Всесвітній день неспішного мистецтва в Національному музеї історії України

14 квітня 2018
Всесвітній день неспішного мистецтва в Національному музеї історії України

Зазвичай ми витрачаємо не більше 10 секунд на розглядання одного мистецького твору в музеї. Звісно, цього часу зовсім недостатньо для того, аби встигнути осягнути весь потаємний сенс, усі загадки та натяки, які митець заклав у свій витвір.

Саме для того, щоб надолужити цю прогалину, у багатьох музеях світу з 2009 року проводять Всесвітній день неспішного мистецтва. Завдяки ідеї цього заходу відвідувач має можливість вдумливо і неспішно споглядати невелику кількість творів мистецтва протягом тривалішого часу. У цьому році до акції долучився й Національний музей історії України.

14 квітня з 13:00 до 14:00 музей запрошує відвідувачів присвятити годину свого часу детальному знайомству лише з кількома наперед визначеними експонатами. Своїми враженнями Ви, як учасники акції, зможете поділитися із співробітником, який зустріне Вас в експозиції, а також, написавши відгук у соціальних мережах з хештегами #SlowArtDay та #SlowArtDayNMIU.

Для учасників акції 14 квітня вхід до музею у визначені години є безкоштовним за умови попередньої реєстрації:https://docs.google.com/forms/u/1/d/15tsYd2VDMmYCN0Rz3cbW1t__bFDHSm4hnhCN8VzZFXU/edit.

Акція відбудеться не лише у Національному музеї історії України, що на Старокиївській горі (вул. Володимирська, 2), а й у його філії – Музеї історичних коштовностей України, розташованому за адресою вул. Лаврська, 9, на території Києво-Печерської лаври. Всім, охочим відвідати захід у Музеї історичних коштовностей України, потрібно обов’язково зареєструватися за формою: https://docs.google.com/forms/d/1is1JXdwcU9Ej6p0Wo88ceFzNEgtzjGV_ZggRbifiQso/edit .

Адреса: Володимирська, 2, Київ
Телефон: +38 044 278 48 64
Сайт: nmiu.com.ua
Ел. пошта: historyuapress@gmail.com


вгору