Розмістити подію →
Сьогодні 24 січня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

МузеїКиївська обл., Київ

Виставка "Це зробила вона" у Національному музеї історії України

11 травня – 4 червня 2018
Виставка "Це зробила вона" у Національному музеї історії України

У п’ятницю, 11 травня 2018 року, об 11:00 в Національному музеї історії України (м. Київ, вул. Володимирська, 2) відкриється виставка ілюстрацій до книги «Це зробила вона».

«Це зробила вона» – книга про видатних українок, які зробили свій внесок в історію, культуру та науку. Серед них – політикині, акторки, спортсменки, математикині, біологині, балерини, військові, художниці, льотчиці, авіаконструктори.

Їхні історії захоплюють, їхній внесок вражає, їхній приклад надихає. Понад 120 авторів та ілюстраторів працювали над книгою у співпраці із видавництвом «Видавництво».

Публікація книги стала можливою за підтримки Національного демократичного інституту міжнародних відносин, Western NIS Enterprise Fund та Посольства Швеції в Україні.

Книгу «Це зробила вона» можна придбати в крамниці Національного музею історії України.

Також з 11 до 13 травня, у межах святкування Дня матері, Видавництво «Видавництво» та благодійний фонд «Добра листівка» пропонують всім охочим підписати у музеї безкоштовні листівки для своїх матерів.

Виставка діятиме до 4 червня 2018 року.

Вхід на відкриття виставки – вільний.

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/208826866572548/

Інформація на сайті музею: https://nmiu.com.ua/anonsy-museum/734-z-11-travnia-v-muzei-mozhna-bude-pobachyty-vystavku-pro-vydatnykh-ukrainok-ta-pidpysaty-lystivku-materi

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Національний музей історії України (НМІУ) — провідний історичний музей країни, який працює з 1899 року. Експозиція музею розташована на 4-х поверхах. Колекція налічує близько 800 тис. експонатів світового значення, які представляють історію України від палеоліту до ХХІ сторіччя.

Центральний корпус музею розташовується на Старокиївській горі за адресою вул. Володимирська, 2. Також у музею є філія - Музей історичних коштовностей України, який знаходиться на території Києво-Печерської Лаври (вул. Лаврська, 9), та окремий відділ «Музей Української революції 1917—1921 років» (вул, Володимирська, 57, Київський будинок вчителя).

Адреса: Володимирська, 2
Телефон: (044) 278 48 64
Сайт: nmiu.com.ua
Ел. пошта: historyuapress@gmail.com


вгору