Розмістити подію →
Сьогодні 23 січня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

МузеїКиївська обл., Київ

Показ фільму "Навесні" Михаїла Кауфмана на велогенераторі

19 травня 2018
Показ фільму "Навесні" Михаїла Кауфмана на велогенераторі

19 травня, о 21:30 на території Національного музею історії України відбудеться показ фільму "Навесні" Михаїла Кауфмана на велогенераторі. ВХІД ВІЛЬНИЙ

Велосипед надихнув на створення кінокамери, адже звичайні фотоапарати не могли зловити чари велосипеда в русі. Тож, коли з’явилося кіно, велосипед не міг не опинитися у фокусі “кіноока”. У 1920-х роках велосипед стає популярною метафорою технічного прогресу й віддзеркаленням кругових обертів кінокамери.
Суботнього вечора у затишному кутку Національного музею історії України усі охочі зможуть з велогенератора запустити проекцію шедевру українського кіноавангарду “Навесні” Михаїла Кауфмана на екран. Буде видно, як кадри пробудження міста, поновлення його життя, перегукуються з ліричними картинами відродження природи і… динамізму велосипедного руху.

Після класики – показ документальної короткометражки Анни Васcервуман “Веловодськ” (2018). Основний вид транспорту в місті Біловодську Луганської області – велосипед. Біловодці використовують його незалежно від віку, будови тіла, статі та погоди. За рівнем розвитку велоспорту та фізичної культури Біловодськ випереджає столицю, але чи усвідомлюють це жителі провінційного міста?

Показ фільму "Навесні" Михаїла Кауфмана (1929) на велогенераторі розпочнеться на території Національного музею історії України (вул. Володимирська, 2) о 21:30 у суботу, 19 травня 2018.

Вхід вільний

Проект “Велобум 1890-х” здійснюється за підтримки Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні, Асоціації велосипедистів Києва та Національним музеєм історії України.

Партнер заходу – Довженко-Центр.

Інформація на сайті музею:https://nmiu.com.ua/anonsy-museum/747-pokaz-filmu-navesni-mykhaila-kaufmana-na-veloheneratori-vidbudetsia-19-travnia-vkhid-vilnyy

Подія: https://www.facebook.com/events/1003681986457170/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Національний музей історії України (НМІУ) — провідний історичний музей країни, який працює з 1899 року. Експозиція музею розташована на 4-х поверхах. Колекція налічує близько 800 тис. експонатів світового значення, які представляють історію України від палеоліту до ХХІ сторіччя.

Центральний корпус музею розташовується на Старокиївській горі за адресою вул. Володимирська, 2. Також у музею є філія - Музей історичних коштовностей України, який знаходиться на території Києво-Печерської Лаври (вул. Лаврська, 9), та окремий відділ «Музей Української революції 1917—1921 років» (вул, Володимирська, 57, Київський будинок вчителя).

Адреса: Володимирська, 2
Телефон: 044 278 4864
Сайт: nmiu.com.ua
Ел. пошта: historyuapress@gmail.com


вгору