Розмістити подію →
Сьогодні 23 січня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

МузеїКиївська обл., Київ

Всеукраїнський соціальний марафон «Мій улюблений історичний діяч»

1 червня – 1 липня 2018

НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ МОЛОДЬ РОЗПОВІСТИ ПРО УЛЮБЛЕНИХ ДІЯЧІВ УКРАЇНСЬКОЇ ІСТОРІЇ

Із 1 червня по 14 жовтня 2018 року триватиме Всеукраїнський соціальний марафон «Мій улюблений історичний діяч». Організатор – Національний музей історії України у партнерстві з Конгресом національних громад України.

Упродовж літніх канікул діти й підлітки отримають нагоду дізнатися більше про постаті української історії, яких вони найбільше шанують і з яких хотіли б брати приклад. НМІУ пропонує молоді досить цікавими способами розповісти про її улюблених історичних діячів своїм одноліткам і дорослим, а також поділитися цими історіями з усією Україною та діаспорою. Окрім цього, у власних проектах школярі й студенти зможуть творчо осмислити досвід життя і діяльності історичних діячів, та й саму історію України. Свої суперсучасні розповіді юнацтво викладе в соціальній мережі фейсбук. Роботи будуть розміщені також на сайті НМІУ. Вік учасників – до 25 років.

Можна обирати будь-яку особу з тих, які розбудовували українську культуру та берегли її для майбутнього, боролися за свободу й соборність України, стали засновниками й меценатами знакових товариств, партій, часописів; це можуть бути видатні медики, педагоги, художники, літератори й композитори, які творили позитивний образ України та увійшли в нашу історію.

Творчі роботи можуть бути як індивідуальні, так і колективні. Пропонуються такі різновиди творчості:

· імпровізована телепрограма (відеосюжет до 5 хв.);

· мальований або пластиліновий мультфільм (до 3 хв.);

· картина про діяча з коротким текстом;

· віртуальний музей;

· сайт про історичного діяча;

· пісня;

· відеокліп на пісню про обрану постать;

· відеокнига;

· комікс про знакові події в житті улюбленого діяча історії України.

Свої роботи молодь викладає на своїх сторінках у фейсбуці із хештегом #нміу_творці_історії в режимі публічного доступу та надсилає посилання на e-mail: ukrainerodyna@gmail.com. Кожен учасник має різними способами залучити до оцінки своєї праці якомога більше однолітків та дорослих, аби отримати від них якнайбільшу кількість «вподобайок» та перепостів, а також зацікавити своїми проектами журналістів місцевих ЗМІ.

З 10 по 14 жовтня проходитиме відбір найпопулярніших у соціальних мережах робіт. Власне 14 жовтня відбудеться оголошення авторів найцікавіших робіт та нагородження їх заохочувальними призами. Три улюбленці соцмережі отримають можливість записати інтерв’ю на всеукраїнському радіо чи телебаченні. Найцікавіші роботи будуть представлені на сайті Національного музею історії України. Всі учасники соціального марафону отримають пам’ятні дипломи НМІУ.

Нині серед дорослих і молоді є попит на цікаву мистецьку й освітню продукцію для дітей на історичну тематику. Однак досі бракує художніх фільмів та мультиків, дидактичних ігор, відповідної літератури про історичні постаті України у викладі для дітей. Тому кращі роботи учасників марафону можуть бути доопрацьовані авторами згідно з рекомендаціями фахівців і поширені серед навчальних закладів та музеїв як авторські освітні матеріали з історії України.

Контакти для довідок: (096)423-70-18; eilul@ukr.net

Детальна інформація про марафон на сайті Національного музею історії України: https://nmiu.com.ua/anonsy-museum/771-vseukrainskyi-sotsialnyi-marafon-mii-uliublenyi-istorychnyi-diiach-1-chervnia-14-zhovtnia-2018-roku

Подія:https://www.facebook.com/events/2138148709760371/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Національний музей історії України (НМІУ) — провідний історичний музей країни, який працює з 1899 року. Експозиція музею розташована на 4-х поверхах. Колекція налічує близько 800 тис. експонатів світового значення, які представляють історію України від палеоліту до ХХІ сторіччя.

Центральний корпус музею розташовується на Старокиївській горі за адресою вул. Володимирська, 2. Також у музею є філія - Музей історичних коштовностей України, який знаходиться на території Києво-Печерської Лаври (вул. Лаврська, 9), та окремий відділ «Музей Української революції 1917—1921 років» (вул, Володимирська, 57, Київський будинок вчителя).

Адреса: Володимирська, 2
Телефон: (044) 278 48 64
Сайт: nmiu.com.ua
Ел. пошта: historyuapress@gmail.com


вгору