Розмістити подію →
Сьогодні 9 грудня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

МузеїКиївська обл., Київ

Відкриття виставки фотопортретів волонтерок – учасниць проекту «Яскрава ідея в її руках»

8 червня 2018
Відкриття виставки фотопортретів волонтерок – учасниць проекту «Яскрава ідея в її руках»

8 червня о 12:00 у Національному музеї історії України відбудеться відкриття виставки фотопортретів волонтерок – учасниць проекту «Яскрава ідея в її руках».

Поряд із фотопортретами 16 жінок-волонтерок з різних міст України, які виконали фотохудожники Володимир Дубас та Сергій Неупокоєв, розміщені історії цих жінок, у яких вони розповідають, що їх мотивувало до волонтерства та соціального підприємництва.

«Розвиток соціального підприємництва в Україні сьогодні – це не лише наслідування модного західного тренду, а нагальна потреба цивілізованого розвитку суспільства, який має спиратися як на успішні світові практики, так і на власний історичний досвід. Україна має давні, стійкі, але, на жаль, забуті національні традиції соціального підприємництва. Відродження цих традицій, яке ми спостерігаємо сьогодні у потужному волонтерському русі, не лише допомагає вирішувати багато важливих соціальних проблем, а й сприяє згуртованості нації та зміцненню Української держави», – вважає доктор економічних наук, професор, сертифікована експертка із соціального підприємництва Наталія Супрун, яка прочитає публічну лекцію «Соціальне підприємництво: місія в Україні».
Виставка фотопортерів є завершальним етапом проекту «Яскрава ідея в її руках», який виконувала громадська організація «Центр соціальних ініціатив «АТОМ», за підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва SDC.

Під час заходу відбудеться вручення сертифікатів учасницям проекту та нагородження волонтерок, які підготували кращі бізнес-плани нових соціально-орієнтованих проектів.

«Метою проекту «Яскрава ідея в її руках» було надати підтримку волонтерському руху в Україні шляхом сприяння жінкам у перетворенні власного досвіду, що набутий під час волонтерської діяльності, у майбутній успішний бізнес. 105 заявок на участь у проекті надіслали волонтерки із 64 міст України. Основні невирішені соціальні проблеми, якими опікуються волонтерки, це: якість життя людей/дітей з особливими потребами, інтеграція ВПО, реабілітація учасників АТО і членів їхніх сімей, допомога малозабезпеченим/сиротам, захист прав різних соціальних груп, захист тварин, розвиток дітей та молоді, розвиток соціально-відповідального бізнесу», – розповіла авторка ідеї проекту, виконавча директорка «Центру соціальних ініціатив «АТОМ» Ольга Шалайська.

Фотовиставка після експонування у Києві відвідає рідні міста учасниць проекту: Лебедин, Сєверодонецьк, Чугуїв, Дніпро, Кривий Ріг, Луцьк, Черкаси, Тернопіль, Львів.

Час: 8 червня о 12:00.

Місце: Національний музей історії України, м. Київ, вул. Володимирська, 2.

Вхід на відкриття виставки вільний.

Додаткова інформація за телефоном 067 356 52 79 (Юлія).
Інформація на сайті музею: https://nmiu.com.ua/anonsy-museum/780-vidkryttia-vystavky-fotoportretiv-volonterok-uchasnyts-proektu-yaskrava-ideia-v-ii-rukakh-vidbudetsia-8-chervnia

Адреса: Володимирська, 2
Телефон: (044) 278 48 64
Сайт: nmiu.com.ua
Ел. пошта: historyuapress@gmail.com


вгору