Розмістити подію →
Сьогодні 22 травня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні
Мистецькі виставкиКиївська обл., Київ

Виставка живопису «31 липня» у галереї «Білий Світ»

31 липня – 19 серпня 2018

Звіт про подію

У київському центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» відбулось відкриття виставки Олександра Яновича, названої на честь дати свого початку – 31 липня. Виставка складається з живописних робіт (серед сюжетів присутні портрети, пейзажі, анімалістика) та керамічних скульптур. Особливе місце займають масштабні, яскраві краєвиди, зображені на полотнах у всю ширину стіни. На них можна знайти і Грецію за тихої ясної погоди, і суворі, фактурні, майже тривимірні перуанські гори, енергетика яких відчувається навіть при погляді з протилежного боку виставкової зали. Виставка готувалася більше року, проте найновіша з робіт була написана у самісінький переддень відкриття і досі пахне свіжою фарбою.
У своїй промові художник пояснив, що він обрав для виставки назву, що відображає принцип «Тут і Тепер», за яким живе: найкращий і найважливіший день з усіх – це Сьогодні. Саме і лише Сьогодні ми можемо вчинити те, що бажаємо, і за що будемо вдячні собі наступного дня. Живописні роботи, представлені у експозиції цього разу, відображають плеяду різномастих, не схожих один на одного Сьогоднішніх днів. Відчуття кожного з них настільки складно передати словами, що доводиться брати пензля і створювати картини, що, як і дні нашого життя, мають зовсім різні формати та сюжети.
Які почуття мають виникнути у відвідувачів при спогляданні робіт? Олександр Янович відповідає, що він вклав у свої картини конкретні, особисті емоції та стани, проте розраховує, що кожен глядач знайде індивідуальні асоціації та настрої. Враження поціновувачів мистецтва, що 31 липня завітали на Пушкінську-21а, підтверджують цей розрахунок: у книзі відгуків залишилися записи як про радісні почуття, так і про смуток з ностальгією, навіяні сполуками пастельних кольорів.
Команда ЦСМ «Білий Світ» також влаштовує та підтримує різноманітні мистецькі проекти. У вересні за їхньою ініціативою відбудеться подія міжнародного значення – Трієнале малих форм друкованої графіки «Intaglio». А одразу після виставки «31 липня» у стінах «Білого Світу» представлятиметься ідейно новий для українських галерей проект «Парадний Портрет», в якому відомі художники продемонструють свої трактування урочистих образів діячів незалежної України.

Виставку «31 липня» можна побачити до 19 серпня за адресою: м. Київ, вул. Пушкінська, 21а. Галерея «Білий Світ» працює з 11:00 до 19:00, понеділок – вихідний. Вхід вільний.

Анонс події

Виставка живопису «31 липня» у галереї «Білий Світ»

Виставка складається з живописних робіт (серед сюжетів присутні портрети, пейзажі, анімалістика) та керамічних скульптур.

Особливе місце займають масштабні, яскраві краєвиди, зображені на полотнах у всю ширину стіни. На них можна знайти і Грецію за тихої ясної погоди, і суворі, фактурні, майже тривимірні перуанські гори, енергетика яких відчувається навіть при погляді з протилежного боку виставкової зали.

Виставка готувалася більше року, проте найновіша з робіт була написана у самісінький переддень відкриття і досі пахне свіжою фарбою.

Хто: Олександр Янович

Де: Білий Світ, центр сучасного мистецтва

Коли: 31 липня о 19:00

Адреса: вул. Пушкінська, 21 а, Київ
Телефон: 0936902678
Сайт: www.whiteworld.net
Ел. пошта: whiteworld0002@gmail.com


вгору