Розмістити подію →
Сьогодні 23 вересня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Мистецькі виставкиКиївська обл., Київ

Апетитна виставка білоруських митців "Ні риба, ні м'ясо"

11–30 грудня 2018
Апетитна виставка білоруських митців "Ні риба, ні м'ясо"

З 11 по 30 грудня у центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» проходитиме виставка білоруських художників Володимира Зленка та Андрія Петкевича «Ні риба, ні м’ясо».

Цього грудня ЦСМ «Білий Світ» познайомить глядачів з особливим способом вдало провести найтемніший місяць року. Гори м’яса, гострі рибні страви, кохання та танці біля багаття – змерзнути не дадуть нікому.
Художники В. Зленко та А. Петкевич – досвідчені митці, учасники численних симпозіумів та пленерів, автори багатьох виставок у Білорусі та за її межами. У Києві вони представляють спільний проект «Ні риба, ні м’ясо», в якому, втім, є і риба, і м’ясо, і багато іншого їстівного та вражаючого.
Яскраві, насичені кольори їхніх полотен, пікантні страви та пікантні теми підіймають апетит та температуру у виставкових залах. Зображені звірі, люди та магічні істоти сперечаються за свій порядок у харчовому ланцюзі. Вишукана трапеза сама не проти стати мисливцем, дарма що пройшла термічну обробку й сервірована на блюді.
Алегорично та іронічно художники розмірковують над життям, смертю та коханням. Підсерія полотен «РибаLove» несе найупізнаваніший символ любові – червоне серце, а риба, що зустрічається тут у безлічі варіантів – символізує життя та Христа. Про незвіданий підводний світ ми знаємо так само мало, як про людську душу, де християнські уявлення уживаються з первісно-язичницькими звичаями. Серія картин «М’ясо» викриває людські гріхи та вади: образи на полотнах агресивні та приземлені, а алегорії та гумор тяжіють до сарказму.
Отже, з 11 по 30 грудня «Білий Світ» запрошує поціновувачів мистецтва пройти тест на синестезію – почути тріск вогнища, вдихнути аромати майстерно зображених страв й відчути хвилі, здійняті русалкою.

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/334234590701543
Сторінка галереї «Білий Світ»: https://www.facebook.com/whitewworld

Відкриття виставки відбудеться 11 грудня о 19:00
Експозиція триватиме до 30 грудня
Розклад роботи галереї:
Вт-нд – 11:00-19:00; пн – вихідний
Вхід вільний

Центр Сучасного Мистецтва «Білий Світ»
(Київ, вул. Пушкінська, 21а, www.whiteworld.net)

Хто: білоруські художники

Де: Білий Світ, Центр сучасного мистецтва

Коли: 11 грудня о 19:00

Адреса: вул. Пушкінська, 21 а, Київ
Телефон: 0936902678
Сайт: www.whiteworld.net
Ел. пошта: whiteworld0002@gmail.com


вгору