Розмістити подію →
Сьогодні 25 червня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Мистецькі виставкиКиївська обл., Київ

Виставка "Ловці Світла" від переможця міжнародної трієнале графіки

16 квітня – 5 травня 2019
Виставка "Ловці Світла" від переможця міжнародної трієнале графіки


З 16 квітня по 5 травня у центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» проходитиме виставка переможця Трієнале Малих Форм Графіки «Intaglio» словацького художника Кароля Фелікса.

В минулому році українські глядачі вже бачили роботи цього видатного митця – на міжнародному конкурсі «Intaglio» його тонкі, насичені кольором, загадкові друковані мініатюри принесли Каролю Феліксу перемогу. Нині ж митець представить у Києві інші роботи в техніках глибокого другу, цифрову графіку, а також поштові марки та екслібриси.
Назву виставки можна перекласти як «Ловці Світла». Світло завжди цікавило Кароля Фелікса як важлива частина реальності, символ життя та позитивна енергія. Його роботи в різних техніках друку стали результатом роздумів про природу і таємницю світла.
У світогляді художника таємниче і недоступне для раціонального аналізу є невід’ємною і вражаючою частиною усього візуального мистецтва. Твори Кароля Фелікса – метафоричні, яскраво сяючі, чіткі та вивірені і водночас плавні та психоделічні. В них вбачається політ свідомості до інших світів і зустріч мандрівної душі з потойбічними сутностями.
Кароль Фелікс займається живописом, графікою, інсталяціями, ілюстрацією, дизайном поштових марок та скульптурою. Живе і працює в Нітрі (Словаччина). Є членом Союзу образотворчих мистецтв Словаччини, Спілки художників-графіків, G-Point Group, Асоціації чеських художників Холлара та Союзу N'89. Кароль Фелікс взяв участь у більш ніж 150 колективних виставках і конкурсах візуального мистецтва, завоював більше 30 нагород і провів понад 60 індивідуальних виставок.

Відкриття виставки відбудеться 16 квітня о 19:00
Експозиція триватиме до 5 травня

Подія на Facebook: facebook.com/events/395086161044981
Сторінка галереї «Білий Світ»: facebook.com/whitewworld

Розклад роботи галереї:
Вт-нд – 11:00-19:00; пн – вихідний. Вхід вільний.
Центр сучасного мистецтва «Білий Світ»
(Київ, вул. Пушкінська, 21а, www.whiteworld.net)

Хто: художник Кароль Фелікс

Де: Білий Світ, Центр сучасного мистецтва

Коли: 16 травня о 19:00

Адреса: вул. Пушкінська, 21 а, Київ
Телефон: 0936902678
Сайт: www.whiteworld.net
Ел. пошта: whiteworld0002@gmail.com


вгору