Розмістити подію →
Сьогодні 29 вересня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Мистецькі виставкиКиївська обл., Київ

Вікно в таємний сад: відкривається виставка Оксани Стратійчук

7–26 травня 2019
Вікно в таємний сад: відкривається виставка Оксани Стратійчук

З 7 по 26 травня у центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» проходитиме виставка графіки Оксани Стратійчук «Щоденник садівника». Друковані роботи виконані в техніці «мокуліто», винайденій в Японії у 1970-х роках.

Квітучий прохолодний сад втілює мрію про досконалий та безконфліктний світ. У часи неспокою і втоми від бурхливих зовнішніх обставин цей образ особливо приваблює. Та навіть Едем — першосад, до якого сходяться усі мрії та метафори, — простір не безумовний, але ретельно спланований, доглянутий. Його творець — садівник, що оперує елементами природи й скеровує взаємодію з нею… і все ж спочатку він спостерігає.
Щоденні записи садівника — це практика свідомого переживання довколишнього світу з метою увібрати гнучку мудрість природи. Це також свідчення на користь простих справ у побудові великої гармонії.
«Щоденник садівника» Оксани Стратійчук продовжує творче дослідження художниці, що розгорталось у серіях «Прогулянка Люксембурзьким садом», «Гербарій» та «Три дні одного року». Роботи у техніці мокуліто, виконані впродовж останніх років, тут доповнені більш ранніми творами, де художниця вперше для себе осмислює тему садів.

Оксана Стратійчук народилася у 1968 у м. Києві. У 1992 закінчила Київський державний художній інститут (зараз НАОМА), графічний факультет, майстерню вільної графіки. У 1993–1996 рр. проходила асистентуру-стажування при Українській академії мистецтва (керівник — Г.В. Якутович). Магістр графіки. Член Національної спілки художників з 1992 р.
Брала участь у численних міжнародних та всеукраїнських бієнале та трієнале графіки. Провела понад 20 персональних виставок в Україні та за кордоном. Роботи зберігаються у Національному музеї історії України, Національному музеї українського народного декоративного мистецтва, Національному музеї «Київська картинна галерея», Одеському художньому музеї, Хмельницькому обласному художньому музеї та у приватних колекціях в Україні та за кордоном.

Подія на Facebook: facebook.com/events/425416941632263/
Сторінка галереї «Білий Світ»: facebook.com/whitewworld

Відкриття виставки відбудеться 7 травня о 19:00
Експозиція триватиме до 26 травня
Розклад роботи галереї: Вт-нд – 11:00-19:00; пн – вихідний. Вхід вільний

Центр сучасного мистецтва «Білий Світ»
(Київ, вул. Пушкінська, 21а, www.whiteworld.net)

Хто: художниця Оксана Стратійчук

Де: Білий Світ, Центр сучасного мистецтва

Коли: 7 травня о 19:00

Адреса: вул. Пушкінська, 21 а, Київ
Телефон: 0936902678
Сайт: www.whiteworld.net
Ел. пошта: whiteworld0002@gmail.com


вгору