Розмістити подію →
Сьогодні 27 травня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Мистецькі виставкиКиївська обл., Київ

Ostinato: виставка Матвія Вайсберга та Пінхаса Фішеля

28 травня – 9 червня 2019
Ostinato: виставка Матвія Вайсберга та Пінхаса Фішеля

З 28 травня по 9 червня у центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» проходитиме виставка графіки Матвій Вайсберга і Пінхаса (Павла) Фішеля «Ostinato».

Виставка "Ostinato" – це зустріч двох художників, для яких тема людяності в мистецтві є головною. Назва виставки походить від однойменного методу та техніки музичної композиції, які передбачають багаторазове повторення мелодійної фрази, ритмічної фігури або гармонійного обороту.

Обидва художники мають добре впізнаваний стиль, і їхні роботи неможливо сплутати. І в той же час вся експозиція об’єднана відчуттям витонченості і делікатності – через ніжні матеріали і мистецькі техніки, а може через тендітність явищ, зображених на папері. Що може бути витонченіше за життя, яке спостерігає власне існування у холодному неживому Всесвіті? І що є делікатнішим за людські стосунки?

Матвій Вайсберг представляє графічні цикли "Слабкий антропний принцип" і "Дороги". Великий цикл «Слабкий антропний принцип» був розпочатий ще в 2004 році. Його роботи визначають художника як спостерігача Всесвіту. В даному випадку вони присвячені прощанню автора з небом за вікном майстерні та з видом, який ось-ось буде закритий висотними домами. Серія "Дороги" – це спостереження автора під час подорожей за видами з вікна потяга або автобуса.

Пінхас Фішель представлений роботами з серій "Ктуби" і "Пристрасті навколо єдинорога", виконаних в техніці paper cut (вирізної картини). Ктубою іудеї називають ритуальний шлюбний договір. Серія "Ктуби" стала результатом багаторічного вивчення художником єврейських артефактів. Прагнення природи утримати людину, що втратила істинність, від самознищення – центральний сюжет "Пристрастей навколо єдинорога". Ряд представлених творів натхнені традицією розпису клавесинів 16-18 століть.

Подія на Facebook: facebook.com/events/690345018088452
Сторінка ЦСМ «Білий Світ»: facebook.com/whitewworld

Відкриття виставки відбудеться 28 травня о 19:00
Експозиція триватиме до 9 червня
Розклад роботи галереї: Вт-нд – 11:00-19:00; пн – вихідний. Вхід вільний

Центр сучасного мистецтва «Білий Світ»
(Київ, вул. Пушкінська, 21а, www.whiteworld.net)

Хто: М. Вайсберг, П. Фішель

Де: Білий Світ, Центр сучасного мистецтва

Коли: 28 квітня о 19:00

Адреса: вул. Пушкінська, 21 а, Київ
Телефон: 0936902678
Сайт: www.whiteworld.net
Ел. пошта: whiteworld0002@gmail.com


вгору