Розмістити подію →
Сьогодні 24 вересня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Розширюючи свідомість. Фельденкрайз у просторі музею

19 вересня 2020
Розширюючи свідомість. Фельденкрайз у просторі музею

Що, як перенести заняття з тілесних практик у музейні зали? Чи змінить це наше звичне сприйняття творів музейної експозиції? Чи переформатує для нас простір музею та простір всередині нас? Метод усвідомленого руху Моше Фельденкрайза працює, як відомо, не тільки з рухом, а й із зором, слухом, можливо навіть смаком.
Після заняття всі учасники зможуть відвідати виставковий проект «Олександр Савченко-Більський у колі паризьких друзів», приурочений до 120-річчя з дня народження українського французького художника Савченка-Більського, а також ознайомитися з творами його паризьких друзів – українських емігрантів Миколи Кричевського та Миколи Глущенка.

Лекція-презентація: Лариса Бабій та Світлана Олексюк (30 хв)
Тренаж у залах експозиції: Лариса Бабій (60 хв). Для цього необхідно мати з собою килимок
Обговорення: (30 хв)

Вартість участі – 150 грн. Обов`язковою є реєстрація та передоплата у розмірі 50 грн. за лінком: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfyYxTvR5m7mfyly3dYcSCrXHZ8cNE5H5Yvy2o3XXYYKVV1Lg/viewform?usp=pp_url
Кількість учасників обмежена: 10 осіб. Участь у заході передбачає дотримання карантинних норм (наявність захисної маски та дотримання соціальної дистанції).

Адреса: вул. Московська, 40-б, Київ
Телефон: 0442806418
Ел. пошта: museum.diaspora@gmail.com


вгору