Розмістити подію →
Сьогодні 11 липня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

МузикаЛьвівська обл., Львів

Святковий настрій закоханим подарує «Музичний відпочинок»

18 лютого 2014
Святковий настрій закоханим подарує «Музичний відпочинок»

Свято закоханих продовжиться у Львівській філармонії у віторок, 18 лютого, на концерті «Музичний відпочинок». Закохані пари зможуть приємно провести час, послухавши понад 30 коротких класичних мелодій-мініатюр у виконанні Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова».
Справжнім подарунком концерт стане для студентів, адже на ньому діятиме акція, за якою 100 студентів, пред’явивши свій студентський квиток, безкоштовно відвідають концерт. Така акція, за словами директора Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» Ростислава Бурка, «має на меті продовжити щасливу мить закоханості для студентів, адже класична музика виражає справжні почуття, велику гаму емоцій в світосприйнятті. Це для людини є своєрідною формою діалогу для відкриття власних переживань».

У концерті академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» виконає класичні мелодії, зокрема прозвучать твори Моцарта, Вівальді, Штрауса, Брамса та сучасного композитора Йоахима Андерсона. Особливою родзинкою концертної програми буде виступ блискучого віртуоза Ігоря Мацелюха, який гратиме на унікальному інструменті – флейті Пана. «Музичний відпочинок» – це можливість послухати хорошу музику, а також приємно провести час.

Хто: Львівська національна філармонія

Де: Концертний зал ім. С. Людкевича

Коли: Вівторок, 18 Лютого, 2014 - 19:00

Адреса: вул. Чайковського, 7, Львів
Телефон: +38 (098) 130-10-61
Сайт: philharmonia.lviv.ua
Ел. пошта: philharmonia.lviv@gmail.com


вгору