Розмістити подію →
Сьогодні 4 липня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

МузикаЛьвівська обл., Львів

Джазові імпровізації Олександра Саратського

11 квітня 2014

Олександр Саратський — джазовий піаніст і композитор, викладач Національної музичної академії імені П. І. Чайковського, учасник ансамблю «Два плюс...», з яким записав 4 альбоми, у минулому — керівник групи «XX століття», учасник фестивалів «Рок-панорама» (Москва, 1987), «Інтер-талант» (Прага, 1989) та ін. У концертах з оркестром «Віртуози Львова» Олександр Саратський виконував авторські твори для фортепіано з оркестром, написані у джазовому стилі. Минулоріч Олександр виступив у Львові у авторському концерті з відомим львівським акапельним чоловічим колективом «Орфей», для якого аранжував багато творів.
Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова», відзначаючи своє 20-річчя, виступає з концертами за участю виконавців, які віддавна співпрацюють з оркестром. Серед цих яскравих та неординарних виконавців є ім’я знаного київського композитора та джазового піаніста Олександра Саратського. Тісна співпраця оркестру з піаністом-віртуозом триває вже впродовж п’яти років.
Цей професійний і неординарний музикант цікавий як особистість, він має свій творчий портрет та композиторський почерк. 11 квітня у Львівській філармонії піаніст виконає власні джазові композиції. Також відбудеться львівська прем’єра його Концерту № 4 для фортепіано з оркестром.
Нещодавно Олександр Саратський виступив у Києві з Національним симфонічним оркестром України під керівництвом Володимира Сіренка, де прозвучала його джазова кантата і прем’єра згаданого концерту. Також Олександр Саратський з концертом відвідає Ужгород.
За словами головного диригента та засновника оркестру «Віртуози Львова», Народного артиста України Сергія Бурка, для оркестру завжди цікавими є спільні проекти з Олександром Саратським. «Олександр Саратський має у Львові свою аудиторію. Він блискуче і з великим почуттям смаку виконує музику. Його композиції, як правило, дуже оригінальні, і пов’язані з українською пісенною творчістю. Він дуже вдало вміє аранжувати українські пісні та мелодії у джазову викладі. Дуже цікавим буде прем’єрне для Львова виконання автором його фортепіанного концерту. Його попередні три фортепіанні концерти засвідчили, що музикант має власне цікаве бачення їх написання. Львів є однією із столиць джазової музики, де відбуваються джазові фестивалі, є чимало меломанів, які люблять слухати музику цього напрямку, а Олександр Саратський є особистістю у музичному світі, яку знають і шанують. На концерті можна гарно провести час, і є унікальна можливість почути нові творчі надбання видатного джазового піаніста Олександра Саратського».

Хто: Львівська національна філармонія

Де: Концертний зал ім. С. Людкевича

Коли: П'ятниця, 11 Квітня, 2014 - 19:00

Адреса: вул. Чайковського, 7, Львів
Телефон: +38 (098) 130-10-61
Сайт: philharmonia.lviv.ua
Ел. пошта: philharmonia.lviv@gmail.com


вгору