Розмістити подію →
‹ 
 ›
Сьогодні 20 лютого 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

МузикаКиївська обл., Київ

Концерт Ніна Матвієнко

18 вересня 2018
Концерт Ніна Матвієнко

Концерт Ніна Матвієнко в Києві відбудеться 18 вересня 2018 р, 19:00, Міжнародний центр культури і мистецтв

ещодавно відбувся ювілейний концерт Ніни Матвієнко, присвячений 70-річчю великої співачки і 50-річчю її творчої діяльності. Виступ заслужено отримав схвальні відгуки слухачів, завдяки чому було вирішено провести концерт "на біс". Не пропустіть свій шанс насолодитися справжнім українським співом 18 вересня, в Міжнародному центрі культури і мистецтв.

Справжня українка:лауреат Шевченківської премії, Народна артистка і Герой України. Велике щастя, що такий неймовірний талант помітили і оцінили належним чином. Сьогодні головна мета Ніни Матвієнко - популяризація українських пісень і музичних традицій своїм ніжним голосом для захопленої публіки.

Спеціальні гості:співачка зібрала на одній сцені кращих представників сучасної естради і дозволила їм розкритися в незвичайних тандемах. На концерті виступлять: Monatik, Тоня Матвієнко, Наталія Бучинська, Діма Андрієць, тріо "Золоті ключі", муніципальна чоловіча хорова капела ім. Л. Ревуцького, Національний ансамбль солістів "Київська камерата" та інші фольклорні виконавці

Де: Міжнародний центр культури і мистецтв

Коли: 18 вересня 2018 р, 19:00

Адреса: Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1


вгору