Розмістити подію →
Сьогодні 8 серпня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

КонцертиКиївська обл., Київ

Концерт Sirotkin / Сіроткін

15 березня 2019
Концерт Sirotkin / Сіроткін

Концерт Sirotkin / Сіроткін в Києві відбудеться 15 березня 2019 р, 19:00, Caribbean Club / Карібіан Клаб

Як тільки холодна зима буде позаду і місто прокинеться від спячки, треба буде спланувати календар кращих культурних подій, щоб не забути про концерт улюбленої групи або нового талановитого виконавця. В один з таких вечорів залиште час для виступу групи Sirotkin в Caribbean Club - ці меланхолійні юнаки створюють вражаючий інді-фолк в дусі Damien Rice і улюбленця української публіки Jay-Jay-Johanson. Не пропустіть, 15 березня 2019 року о 19:00!

Саундтрек вашого життя:Сергій Сироткін спершу складав музику сольно, а вже після проект розрісся до команди з чотирьох чоловік. Прогресивний і пронизливий інді-фолк чіпляє своєю глибиною і емоційністю, а в романтичних рядках пісень хочеться знайти власну історію, яка замінить сірі будні навколо.

Новий альбом і улюблені пісні:першою піснею молодого Сергія була англомовна "Break My Senses", записана для показу дизайнера Гоші Рубчинський. У 2015 виходить дебютний міні-альбом "Challenger", а після низка успішних концертів-презентацій, тур, розігрів Jay-Jay Johanson і виступ на одній сцені з Damien Rice. Сьогодні в проекті вже більше учасників, сама музика стала дорослішою. Цього літа Sirotkin випустили міні-альбом "Ехопарк", так що хлопцям є чим поділитися з київською публікою.

Де: «Caribbean Club», нічний клуб

Коли: 15 березня 2019 р, 19:00

Адреса: вул. Симона Петлюри, 4, Київ

15 березня – 15 квітня 2019 Жити... Історії війни 15 березня 2019 Концерт Балет Сухішвілі

вгору