Розмістити подію →
Сьогодні 23 серпня 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

КонцертиДніпропетровська обл., Дніпро

Концерт Вечір фортепіанної музики

19 березня 2019
Концерт Вечір фортепіанної музики

Концерт Вечір фортепіанної музики в Дніпрі (у Дніпропетровську) відбудеться 19 березня 2019 р, 19:00, Днепропетровская филармония им. Л. Когана.

Андрій Луньов (фортепіано) народився у 1988 році у Києві. З відзнакою закінчив КССМШ ім. Н.Лисенко та НМАУ ім. П.Чайковського під керівництвом професора Н.В.Гриднєвої. Брав майстер-класи у багатьох відомих піаністів світу – К.Кеммерлінга (Німеччина), Б.Петрушанського (Італія), Д.Алєксєєва (Велика Британія), М.Воскресенського, О.Орловецького (Росія), Н.Фішер (Велика Британія), Ф.Готліба (Німеччина).

Андрій – переможець багатьох Міжнародних конкурсів, зокрема у Чехії, Словаччині, Німеччині та Україні. Зараз веде активну концертну діяльність. Виступає з сольними концертами у містах Польщі, Латвії, а також, у Німеччині, Іспанії, Італії, Чехії та Словаччині. Піаніст багато концертує в Україні, де він виступає з сольними концертами та з оркестрами в обласних філармоніях.

У 2008 та 2014 роках вийшли два CD Андрія Луньова з творами Ф.Шопена, Ф.Ліста та К.Шимановського. Має фондові записи на українському радіо, в тому числі з оркестром Національної радіокомпанії України, а також записи на Українському, Польському та Чеському телебаченні.

Проводив майстеркласи у Іспанії, Латвії та України.

В програмі:
1 відділення
Ф.Шуберт Соната A dur op.120 Н.Метнер 3 казки (ор.26 №3, ор.42 №2, ор.20 №1)

2 відділення
Ф.Шопен 12 етюдів ор.25

Адреса: вул. Воскресінська, 6, Дніпропетровськ


вгору