Розмістити подію →
Сьогодні 19 жовтня 2018 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

Фестивалі, конкурси, шоуЛьвівська обл., село Березина

Фестиваль Простір музики і руху «Небу-ХАЙ!» збирає друзів, у Львівській області

25–27 травня 2018
Фестиваль Простір музики і руху «Небу-ХАЙ!»  збирає  друзів, у Львівській області

Історія Скарбека оживе на спортивному святі

З 25 по 27 травня фестиваль Простір музики і руху «Небу-ХАЙ!» збирає друзів, у селі Березина (Миколаївський район, 50 кілометрів від Львова).

Більше двадцяти авторських та драйвових конкурсів - ось рецепт активного квесту «Скарби Скарбека». Кожен може на собі «пережити» - бої в грязюці, сумо, купини, вільне падіння, мотузковий парк, скелелазіння, пейнтбол, біг-болл, боулінг, каякінг, решето, слеклайн, слизька гірка, слизький футбол, тир, ніндзя та інші. Спортивний квест "Скарби Скарбека" діятиме впродовж двох днів - у суботу та неділю, 26-27 травня!
Правила гри прості і веселі: завдання для учасників спробувати себе у кожному такому конкурсі Фестивалю "Небу-ХАЙ!". Мета організаторів - щоб кожен відпочив на повну, отримав заряд енергії та адреналіну!

Бавимось з 12 до 18 щодня. Призи - кожному сміливцю! Нагородження щодня!
Увечері усіх фестивальників розважатимуть гурти OtVinta!, PIANO, Holly Loud та Bugs&Bunny

Зазначимо, що територія фестивалю вільна від алкоголю.

Увесь прибуток з продажу квитків організатори скерують на побудову соціальної спортивної школи у с. Березина, яку почали створювати на місці зруйнованої насосної станції . Сюди, завдяки старанням турклубу «Манівці» проведено електрику та водопостачання, очищено і вирівняно територію, налагоджено сортування і вивіз сміття, облаштовано складські приміщення. Працює охорона.

Саме тут місцевих хлопців і навчають кануполо та каякінгу, у планах створити ще секції боротьби та скелелазіння.За рік тренувань у спортшколі, спортсмени секції кануполо досягли підвищення спортивних розрядів з водного туризму, а також здобули абсолютну перемогу (1 місце) на Кубку України кануполо у 2017 році.

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА:

Турклуб "Манівці" - це громадська організація, створена у 2003 році. Основна мета - це популяризація здорового способу життя, активного відпочинку, спорту та туризму. Щороку Клуб проводить близько 20 великих соціальних заходів, учасниками яких стають близько 4500 осіб.

Партнери заходу: Управління молоді та спорту ЛМР, Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, Департамент соціального захисту населення Львівської ОДА, Миколаївська РДА, відділ Промоції міста ЛМР, радіо Львівська хвиля, компанії «AutoStandard Group», «Медовий блюз», «Ферозіт», West-Sound Lviv, «Меркурій центр», «Шувар», інтернет-магазин професійної косметики «Мальва», «Зерновита», магазини туристичного спорядження «Campus.ua», «Gorgany.com», «Команчеро», «Terra Incognita».

Хто: Львівська міська громадська організація «Туристсько-спортивний клуб “Манівці”»

Де: с. Березина, Миколаївський район, Львівська область

Коли: з 25 по 27 травня 2018

Адреса: с. Березина, Миколаївський район, Львівська область
Телефон: +38 (097) 690-63-72
Сайт: www.nebuhay.org
Ел. пошта: info@manivci.lviv.ua


вгору