Розмістити подію →
Сьогодні 3 червня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні
Фестивалі, конкурси, шоуКиївська обл., с. Копачів

Під Києвом масштабно відзначать Покрову

13–15 жовтня 2018

Звіт про подію

В Древньому Києві в Князівстві «Київська Русь» пройшло наймасштабніше на Київщині святкування Покрови та Дня Захисника України. Святкування тривали 3 дні: 13, 14 і 15 жовтня. Тисячі відвідувачів з усіх куточків нашої прекрасної країни з’їхалися до «Парку Київська Русь», аби саме тут відзначити свято Покрову Пресвятої Богородиці та привітати й віддати честь відважним захисникам нашої землі.
І це не дивно. Адже символічно і правильно провести ці святкові дні в Древньому Києві, єдиному в Україні місці, де здійснити подорож у часі в епоху князя-козака Святослава та величної Київської Русі, в часи, коли зароджувалася слава і велич нашої держави, формувався і гартувався бойовий дух богатирів – захисників наших земель та нашої країни
Протягом цих трьох святкових днів на гостей чекала насичена програма. Дійство розпочиналось із параду прапорів князів Київської Русі та кінною лавою, виїздом княжої дружини на чолі з Воєводою і урочистим виконанням гімну України . А після параду Після урочистого відкриття було організовано хресну ходу до унікальної Василівської церкви Х століття, де пройшов молебень за воїнство держави святе. Це було неймовірно! Адже більше тисячі людей, кожного з трьох святкових днів, долучалися до масової молитви за нашу країну і за відважних захисників нашої землі. До речі, молебень проходив на подвір’ї відтвореної, та нині діючої, Василівської церкви Х століття, що зроблена виключно з дерева, в точній відповідності до тогочасних традицій і технологій. Тож, цей храм не міг вмістити всіх вірян, що брали участь в служінні. Та після церемонії кожен зміг зайти аби насолодитися інтер'єром та поставити свічку за здоров’я близьких.
Після цього на відвідувачів чекала розважальна програма з театралізованими постановками, виступами акторів кінно-трюкового театру і народних колективів. Гості були вражені запальним гарцюванням верхи на конях, та унікальним захоплюючим дійством «Княже полювання», під час якого актори-каскадери продемонстрували віртуозне володіння різними видами зброї на повному скаку верхи на породистих конях. Вправні вершники метали списи, та вражали глядачів майстерністю володіння шаблями та мечами, а також верховою стрільбою із лука.
Також на ристалищі розгорнулися гумористичні козацькі забави, підготовані спеціально до Свята Покрови. Дорослі та діти від душі повеселилися споглядаючи за «Ведмежими потіхами». А дівчата змогли ще й долучитись до стародавніх ворожінь на рядженого-судженого.
Та гості Князівства не тільки спостерігали за дійством, а й долучилися до нього. Для відвідувачів був проведений відкритий майстер-клас з володіння середньовічною зброєю. Крім того гості долучилися до давньослов’янських ігор та забав, веселих конкурсів, запальних хороводів та майстер-класу з середньовічного танцю.
Та й це ще не все! В суботу і в неділю, 13 і 14 жовтня, в Князівстві відбулися справжні середньовічні баталії. Бійці-спортсмени вдягли на себе лицарські обладунки, взяли до рук справжню середньовічну зброю, що виготовлена в точній відповідності до історичних зразків, та зійшлися в запеклих, повноконтактних битвах Адже тут пройшов Міжрегіональний турнір з середньовічного бою «Витязь Київського Дитинця», що почався з поєдинків та продовжився на ристалищі боями «5х5» бійців. Ця серія турнірів проходить протягом року і завершиться 24 листопада фінальними боями між кращими командами України.
Найсильніші бійці, переможці турніру «Витязь Київського Дитинця» матимуть честь представляти нашу країну на Чемпіонаті світу з середньовічного бою «World Championship IMCF - 2019», який пройде 16-19 травня 2019 року в Древньому Києві в «Парку Київська Русь»!
Древній Київ в Князівстві «Київська Русь» багатий на дива! Й одне з них – це прекрасні коні унікальних історичних порід, зібраних з усього світу в Княжій стайні. Представників деяких порід більше ніде не побачити, адже вони були привезені в Україну в єдиному екземплярі. На гостей Князівства чекало безпосереднє, живе спілкування з цими прекрасними створіннями. Коней можна погладити, сфотографуватися з ними, проїхатися верхи або в екіпажі.
Ввечері суботи та неділі на гостей чекало феєричне нічне дійство зі стріляниною вогняними стрілами з лука та пострілами з требушету палаючими ядрами.
А ще на відвідувачів чекали музеї та експозиції, середньовічний тир, змагання на м'яких мечах, Княжий монетний двір, костюмерна, де можна було перевдягнутися в костюми часів Київської Русі та влаштувати яскраву фотосесію, майстер-класи з народних ремесел, ярмарок майстрів.
І жоден гість Древнього Києва не залишився спраглим і голодним. Адже княжі повари приготували безліч смаколиків за середньовічними та сучасними рецептами, в тому числі страви на відкритому вогні. Їх можна було скуштувати в Княжій корчмі, в Питній «25 рун» і в альтанках на свіжому повітрі.
А той, хто забажав продовжити відпочинок ще на день, міг залишитися на ночівлю в будинку готельного типу «4 кімнати» або в хостелі, попередньо забронювавши місця.
Тож жителі Древнього Києва є щасливими, що змогли гідно відзначити свята та принести безліч радості та задоволень своїм гостям. І запрошують частіше відвідувати Князівство, адже кожних вихідних тут відбувається багато цікавого і пізнавального!

Анонс події

Під Києвом масштабно відзначать Покрову

Одне з наймасштабніших та видовищних святкувань Покрови та Дня захисника України буде проходити під Києвом – в Древньому Києві «Парку Київська Русь». 13, 14 і 15 жовтня можна буде здійснити подорож у часі в епоху Київської Русі, в часи, коли зароджувалася слава нашої держави, формувався і гартувався бойовий дух билинних богатирів – захисників нашої країни.
Свято Покрова Пресвятої Богородиці або просто Покрова, як кажуть в народі, здавна мало особливе значення в Україні. Адже Богородиця шанувалася як покровителька українських козаків, і ймовірно тому, 14 жовтня став і Днем українського козацтва. А з 2014 року цей день став державним святом - Днем захисника України.
У Князівстві «Київська Русь» на території понад 20 га відтворюється середньовічний Київ V-ХIII століть в натуральному масштабі, з повною історичною достовірністю, а також відроджується атмосфера Київської Русі. На гостей Древнього Києва чекає неперевершена середньовічна архітектура, а на додачу ще й розважальна програма, музеї, майстер-класи та розваги. Розпочнеться дійство о 13:30 урочистим парадом прапорів князів Київської Русі, кінною лавою і виходом самого князя київського Володимира Великого. В суботу і в неділю, 13 і 14 жовтня, гостей запросять взяти участь у хресній ході до Василівської церкви, де можна буде поставити свічку за рідних і насолодитися інтер'єром дерев'яного храму Х століття.
Продовжиться розважальна програма театралізованими постановками на тематику Київської Русі, виступами акторів кінно-трюкового театру і народних колективів, показовими боями княжих дружинників на мечах. До самого вечора гостей будуть дивувати середньовічними забавами. Відвідувачі зможуть не тільки спостерігати за дійством, а й долучитися до нього, взявши участь у веселих іграх та конкурсах, танцювальних флеш-мобах і запальних хороводах.
Більш того, суботу і в неділю, 13 і 14 жовтня, можна буде отримати заряд адреналіну від справжніх середньовічних боїв. З 14:00 розпочнеться Міжрегіональний турнір з середньовічного бою «Витязь Київського Дитинця» одиночними боями та продовжиться на ристалищі боями «5х5» бійців. Ця серія турнірів проходить протягом року і завершиться 24 листопада фінальними боями між кращими командами України.
Древній Київ в Князівстві «Київська Русь» багатий на дива! Й одне з них – це прекрасні коні унікальних історичних порід, зібраних з усього світу. Представників деяких порід більше ніде не побачити, адже вони були привезені в Україну в єдиному екземплярі. Гостей чекає безпосереднє, живе спілкування з цими прекрасними створіннями. Коней можна погладити, проїхатися на них верхи або в екіпажі.
Відпочити та скуштувати смачних страв, приготованих як за сучасними, так і за середньовічними рецептами, можна буде в Княжій корчмі та в альтанках на свіжому повітрі. А унікальні напої та стародавні настоянки можна буде випити в Питній «25 рун».
Гості Древнього Києва зможуть відвідати музеї та експозиції, постріляти з лука в середньовічному тирі, позмагатися на м'яких мечах на локації «спорт-меч», викарбувати монету «на щастя», перевдягнутися в костюми часів Київської Русі та влаштувати яскраву фотосесію, своїми руками зробити сувенір на майстер-класах з народних ремесел або вибрати вже готовий на ярмарку майстрів або в магазині.
Дітки від 2 до 12 років зможуть розважитися в мотузковому кубі-лабіринті - «Мишоловці». А на любителів екстриму чекає канатний спуск «Політайло» з маршрутами різної протяжності і складності.
Для тих, хто захоче продовжити свій відпочинок ще на день, є можливість залишитися з ночівлею в будинку готельного типу «4 кімнати» або в хостелі, попередньо забронювавши місця.
Древній Київ відкривається о 10:00. Програма триватиме в суботу та неділю до 20:00, в понеділок - до 19:00.
Ціна квитка:
• повний квиток для дорослого 13-14 жовтня 2018г.- 200 грн.,
• повний квиток для дорослого 15 жовтня 2018г.- 150 грн.,
• для пенсіонерів і студентів - 100 грн.,
• для школярів - 50 грн.,
• дошкільнята - безкоштовно.
Древній Київ в «Парку Київська Русь» розташований недалеко від Києва - всього в 45 хвилинах їзди - в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів. Маршрутки курсують з Києва від станції метро «Видубичі» (вихід з метро в бік супермаркету «Фуршет») відповідно до розкладу на сайті.
Детальна інформація: www.parkkyivrus.com

Адреса: с. Копачів, Обухівський р-н, Київська обл.
Телефон: +38 (044) 461-99-37, +38 (050) 385-20-35
Сайт: www.parkkyivrus.com
Ел. пошта: info@parkkyivrus.com


вгору