Розмістити подію →
Сьогодні 27 травня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні
Фестивалі-конкурсиЗапорізька обл.

Благодійний Фестиваль «Казкові Передзвони»

6–8 грудня 2013

Звіт про подію

7 грудня в Запоріжжі відбувся ІІ Міжнародний Благодійний Фестиваль талантів "Казкові Передзвони", який зібрав безліч творчих колективів та сольних учасників з різних куточків України.
Творчість, професіоналізм та креатив хлопців і дівчат оцінювали провідні діячі культури та шоу-бізнесу України, Польші та Росії за конкурсними номінаціями - Вокал естрадний та академічний, Танці сучасні та народні, Циркове мистецтво, Театр мод й Оригінальний жанр.

До складу Експертної Ради ввійшли - дипломант ЮНЕСКО, викладач естрадного та джазового вокалу вищого рівня - Юлія Гребенік, багаторазова чемпіонка світу й України з сучасних танців - Катерина Остапко, польсько-українська хореограф та продюсер - Меріджейн Скорульська, генеральний директор та художній керівник Дніпропетровського державного цирку - Віктор Шабатько, телеведучий, шоу-мен та співак - Артур Боссо, провідний діяч культури республіки Адигея (РФ), соліст-піаніст Муніципального театру танцю та викладач естрадного вокалу - Віктор Гребенік.
Очолила Експертну Раду Фестивалю "Казкові Передзвони" солістка Національної опери України, доцент, викладач академічного вокалу - Олена Гончарук.

Неповторні ведучі ведучі "Казкових Передзвонів" - професійна ведуча - Ольга Коростеліна та фотомодель, dj та мс - Юрій Паганіні.

Протягом двох днів Зіркові Експерти обирали переможців - з майже півсотні учасників було обрано Лауреатів, найяскравіших з яких було відзначено Організаторами та Партнерами проекту. Володарка найяскравішого голосу проекту - 11-річна вокалістка з Миколаєва - Гончарук Катерина матиме можливість озвучити чи продублювати роль в іноземному фільмі чи мультфільмі на Легендарній студії звукозапису "Tretyakoff production".
Дніпропетровський танцювальний колектив СК "Рельєф" за "найяскравіший танець проекту" отримали окрім відзнак та дипломів також сертифікат на подушку з власними фото від 38print.com
Абсолютна ж переможниця Фестивалю "Казкові Передзвони" - запоріжанка Олександра Монько, окрім дипломів, подарунків, звання та статуетки Гран-Прі, також отримала від Організаторів сертифікат на безкоштовну путівку на відпочинок влітку 2014 в МДЦ "Артек".

Солодкий Партнер проекту - Кондитерська фабрика "ЖЛ" (Житомирські Ласощі) подарувала переможцям Фестивалю "Казкові Передзвони" великі солодкі набори, а дитячі журнали "Колобочок", "Пізнайко" та Видавництво "Мамине Сонечко" - свої підбірки та безкоштовні передплати.

Окрім самого ж Фестивалю, в рамках проекту відбулися ряд безкоштовних творчих майстер-класів для вихованців обласних інтернатів і притулків з 26.11 по 03.12.13, а також безкоштовна екскурсійно-розважальна програма для учасників Фестивалю історичними та культурними місцями Запоріжжя, островом Хортиця й обід в козацькій корчмі.

Генеральним Партнером проекту виступив Благодійний Фонд "Патріот Запоріжжя", Головним Спонсором - Благодійний Фонд Костянтина Кондакова.
Організатор проекту - Запорізька Обласна Молодіжна Організація "Наше щасливе життя"

Анонс події

Благодійний Фестиваль «Казкові Передзвони»

З 06 по 08 грудня в Запоріжжі до зимових свят в рамках щорічної Художньої Премії "Золотий Пензлик" відбудеться ІІ Міжнародний Благодійний Фестиваль талантів "Казкові Передзвони".
На великій сцені за звання кращих юних вокалістів, танцюристів, майстрів оригінального жанру, зійдуться талановиті діти та молодь з різних куточків України.

Окрім неймовірних співів, танців, номерів і трюків, порадують як глядачів, так і самих учасників конкурси з подарунками, безкоштовні майстер-класи з малювання та рукотворів, виставка дитячо-юнацьких малюнків, фотовиставка, екскурсії історичними та видатними місцями Запоріжжя, а також виступи й живе спілкування з зірками українських культури та шоу-бізнесу!

Проект є інтеграційним і об'єднає дітей та молодь як з числа учнів та студентства, так і з особливими соціальними та фізичними потребами.

Організовано Фестиваль "Казкові Передзвони" Запорізькою Обласною Молодіжною Організацією "Наше щасливе життя" за підтримки Служби у справах дітей та Департаменту соцзахисту населення Запорізької облдержадміністрації.

Хто: ЗОМОГ "Наше щасливе життя"

Де: Всі регіони України

Коли: 07 грудня 2013 о 13:00

Адреса: Всі регіони України
Телефон: +38 (063) 615-25-80
Сайт: peredzvony.org.ua
Ел. пошта: zpfestival@gmail.com


вгору