Розмістити подію →
Сьогодні 21 лютого 2019 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

PAPA FEST: головний фестиваль татусів і дітей в маркет молі «Даринок»

21–22 липня 2018
PAPA FEST: головний фестиваль татусів і дітей в маркет молі «Даринок»

21-22 липня в столичному маркет молі «Даринок» пройде головний фестиваль батьків і їх дітей PAPA FEST. Щорічно захід збирає дружну компанію татусів з дітьми для веселого сімейного відпочинку. В цьому році буде ще більше цікавих конкурсів і видовищ, більше сміху й пригод!

У програмі фестивалю:
• бармен шоу з вогнем;
• шоу з живими свинками;
• конкурсна програма «Вареники»;
• шоу «Пекельна літня кухня»;
• шоу «Друзі на пікніку»;
• міні-шоу «Гумовий чобіт»
• ростові ляльки, музиканти, міми, феї і багато іншого.

Також на «Даринку» буде традиційна програма безкоштовних розваг в секторі «Малеча» (3 поверх). У суботу о 15:00 - Шоу-програма «Чарівник наяву», в неділю з 13:00 до 15:00 - майстер-клас «Квіти з фоамірана», а о 15:00 - лялькова вистава «Кіт у чоботях».

Не забудьте відвідати з дитиною і один з найбільших батутних містечок столиці Summer Park. На території площею 2 000 м² розмістилося більше 10 зон розваг, серед яких: величезний батутний комплекс, водний футбол, надувний скеледром, спортивна зона з настільними іграми, безліч атракціонів та інших активностей.

Ціна: програма PAPA FEST - безкоштовно.

Вартість квитка в Summer Park для дітей: будній день - 90 грн, вихідний і святковий - 130 грн, супроводжуючим дорослим - вхід безкоштовний. Атракціони розраховані для дітей до 14 років. Дітям до 3 років - вхід безкоштовний (на касі необхідно пред'явити свідоцтво), для дітей з багатодітних сімей та інвалідів діє знижка -50% (при пред'явленні відповідних документів).

Детально ознайомитися з усіма активностями, розкладом майстер-класів, роботою Summer Park та іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.

Хто: Маркет мол "Даринок"

Де: Маркет мол "Даринок"

Коли: 21 липня

Адреса: Біломорська, 1
Телефон: (044) 461-88-13
Сайт: www.darynok.ua

21 липня 2018 Субботний «ACTION» 21–22 липня 2018 Фестиваль Sam-Fest

вгору