Розмістити подію →
Сьогодні 27 вересня 2020 року
Мій дім Україна
Інформаційний портал про суспільні та культурні події в Україні

Звіт про подію буде тут…

«Даринок» запрошує на дитячі шоу-програми

10–11 листопада 2018
«Даринок» запрошує на дитячі шоу-програми

Вихідні не за горами, саме час подумати про сімейний відпочинок. 10-11 листопада Маркет молл «Даринок» запрошує на безкоштовні розваги для дітей і дорослих. У плані активностей: шоу-програми, жива музика і ярмарок страв народів світу.

Для дітвори в секторі «Малеча» (3 поверх) з 15:00 до 16:00 в суботу пройде яскраве театральне дійство «Золота овечка», а в неділю – пізнавальне шоу «Калейдоскоп чудес». Будьте впевнені, малюкові тут точно сподобається. Тим більше, що після розважальних програм можна полазити у мотузковому парку «Лазалка» або відвідати дитячу кімнату з лабіринтом «Тарзанія».

Гості «Даринку» на вихідних також побачать розважальний мікс з мімами, магічний інтерактив і фокуси, а також зможуть насолодитися живою музикою.

Для любителів смачно поїсти працюють: вуличний фуд-корт (біля 6 входу) і ярмарок «Смакуй світ» (біля Verde Café), в меню якого представлені найпопулярніші страви народів світу.
Детально ознайомитися з усіма активностями, розкладом розваг та іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.


Хто: Маркет-молл "Даринок"

Де: Маркет молл "Даринок"

Коли: 10 листопада

Адреса: Біломорська, 1
Телефон: (044) 461-88-13
Сайт: www.darynok.ua


вгору